Jump to content
Türk Anime TV Forum
Skadi

Ao Haru Ride Animesinin Yeni Reklamı

Önerilen İletiler

vaaaaaayyy demekki evlenmeden önceki nasıl karşılaştıkları aşık olduklarını anlatıcak.

Filmi zaten on numaraydı. Filminde ağlamıştım. Çizimleri beni benden alan bir movieydi zaten. Animesi de çıktığını duyunca çok mutlu oldum şuanda :) Emin olun ki en iyi aşk animeleri arasına giricektir. Umarım filmi izleyenler ağır spoiler vermezler bu konuda -.- 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi zaten on numaraydı. Filminde ağlamıştım. Çizimleri beni benden alan bir movieydi zaten. Animesi de çıktığını duyunca çok mutlu oldum şuanda :) Emin olun ki en iyi aşk animeleri arasına giricektir. Umarım filmi izleyenler ağır spoiler vermezler bu konuda -.- 

Vaay filmi olduğunu bilmiyordum :D (spoilere baktım bakmaz olaydım .__. ben kızı başkasıyla shiplemiştim) Bu arada kız karakterle ilgili şüpheleri olanlara söylüyorum sağlam karakterdir PC yi yumruklamazsınız (tabi başlarda euhehe) olaylar zaten her shoujodo olduğu gibi sarpa sarıyor zaten sonunu nasıl yapacaklar merak ediyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mangasını okumuştum, gerçekten çok güzeldi. Bu yaz çıkacak diğer shoujo animelerinden çok daha güzel.  :) Güncel takip ederim herhalde.  ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mangaya dun basladim,cok guzel gidiyor umarim animeside mangasi gibi guzeldir :D Okudugum kadariyla kiz cok saf birisine benzemiyor ileride goruruz :) 7 Temmuzu bekliyorum ^^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...