Jump to content

Ao Haru Ride Animesinin Yeni Reklamı

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ao Haru Ride Animesinin 1 Dakikalık Yeni Reklamı Popüler shoujo manga Ao Haru Ride’ın anime uyarlaması sonunda 7 Temmuz’da başlayacak. Bu hafta Japon televizyonlarında serinin bir dakikalık bir rek

vaaaaaayyy demekki evlenmeden önceki nasıl karşılaştıkları aşık olduklarını anlatıcak.

Filmi zaten on numaraydı. Filminde ağlamıştım. Çizimleri beni benden alan bir movieydi zaten. Animesi de çıktığını duyunca çok mutlu oldum şuanda :) Emin olun ki en iyi aşk animeleri arasına giricektir. Umarım filmi izleyenler ağır spoiler vermezler bu konuda -.- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Filmi zaten on numaraydı. Filminde ağlamıştım. Çizimleri beni benden alan bir movieydi zaten. Animesi de çıktığını duyunca çok mutlu oldum şuanda :) Emin olun ki en iyi aşk animeleri arasına giricektir. Umarım filmi izleyenler ağır spoiler vermezler bu konuda -.- 

Vaay filmi olduğunu bilmiyordum :D (spoilere baktım bakmaz olaydım .__. ben kızı başkasıyla shiplemiştim) Bu arada kız karakterle ilgili şüpheleri olanlara söylüyorum sağlam karakterdir PC yi yumruklamazsınız (tabi başlarda euhehe) olaylar zaten her shoujodo olduğu gibi sarpa sarıyor zaten sonunu nasıl yapacaklar merak ediyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.