Jump to content

Zoro vs Luffy

Taiga

Zoro ile Luffy dövüşse sonuç ne olur?  

28 oy

1. 1. Zoro ile Luffy dövüşse sonuç ne olur?

• Zoro yener
      2
    • Luffy yener
      11
    • Daha başlamadan Nami ikisinede geçirir birer tane berabere biter.
      14

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

kral haki bir namiye işlemez çünkü luffy bir tek ondan korkuyor :D aile haricinde :D

hayır yanlış bılıyorsun zoro orda luffynın tum acısını ıcıne alıyor ve luffy baygın yerde bılıncsızce yatarken zoro dımdık ayakta kalmıştı ve oncekı hasarları saymıyorum. kım ne derse desın dayanıklıl

Posted Images

Herkes seçtiği kişinin nedeni ile açıklarsa çok daha iyi olur yapılan açıklamalar yetersiz,Luffy kazanır diyenler neden daha detaylı,Zoro kazanır diyenler neden daha detaylı yazmalı hem böylece bilgi paylaşımı olur unuttuğumuz şeyleri hatırlarız

Bence konuyu en başından ele alırsak Luffy sümüklü iken etrafta koşuştururken Zoro o yaşlarda 3 yetişkin adamı rahatlıkla alabiliyordu.Luffy şeytan meyvesi yedikten sonra güçlendiği doğru tayfanın ilk zamanlarında ise güçleri için hemen hemen eşit yorumu yapabiliriz Arabasta da biraz fark olsun diye arada Luffy Crocodile'ı yendi ama kaçıncı denemesinde yendi bence Zoro da o kadar uğraşsa yenebilirdi yani güç farkı aralarında hala yok gibi sonra yanlış hatırlamıyorum umarım Luffy bir bölümde bilincini kaybetmişti yada benzeri bir şey olmuştu ve Zoro'ya saldırmıştı Zoro rahatlıkla onu savurmuştur kılıcının keskin olmayan tarafı ile tabi buna bakılarak kıyaslanma olmaz ama buna da bakılmalı ilerleyen zamanlarda ikiside kendilerini geliştirdiler ister istemez aradan iki yıl geçti Luffy artık çok güçlü gözüküyor ve Zoro'nun güçleri var mı varsa neler bilmiyoruz ama Luffy bu kadar güçlü olmuşken bence yine aralarında geçmişe göre fark daha fazla olucak ama Zoro'nun da çok güçlendiğini göreceğiz benim kararım ise Zoro'nun yeni güçlerini görmediğimizide katarsak Luffy alır ve bence dediğim gibi Zoro'nun güçlerini gördükten sonra Luffy'nin alıcağı belli olucak Luffy den daha güçlü yapıcaklarını sanmıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes seçtiği kişinin nedeni ile açıklarsa çok daha iyi olur yapılan açıklamalar yetersiz,Luffy kazanır diyenler neden daha detaylı,Zoro kazanır diyenler neden daha detaylı yazmalı hem böylece bilgi paylaşımı olur unuttuğumuz şeyleri hatırlarız

Bence konuyu en başından ele alırsak Luffy sümüklü iken etrafta koşuştururken Zoro o yaşlarda 3 yetişkin adamı rahatlıkla alabiliyordu.Luffy şeytan meyvesi yedikten sonra güçlendiği doğru tayfanın ilk zamanlarında ise güçleri için hemen hemen eşit yorumu yapabiliriz Arabasta da biraz fark olsun diye arada Luffy Crocodile'ı yendi ama kaçıncı denemesinde yendi bence Zoro da o kadar uğraşsa yenebilirdi yani güç farkı aralarında hala yok gibi sonra yanlış hatırlamıyorum umarım Luffy bir bölümde bilincini kaybetmişti yada benzeri bir şey olmuştu ve Zoro'ya saldırmıştı Zoro rahatlıkla onu savurmuştur kılıcının keskin olmayan tarafı ile tabi buna bakılarak kıyaslanma olmaz ama buna da bakılmalı ilerleyen zamanlarda ikiside kendilerini geliştirdiler ister istemez aradan iki yıl geçti Luffy artık çok güçlü gözüküyor ve Zoro'nun güçleri var mı varsa neler bilmiyoruz ama Luffy bu kadar güçlü olmuşken bence yine aralarında geçmişe göre fark daha fazla olucak ama Zoro'nun da çok güçlendiğini göreceğiz benim kararım ise Zoro'nun yeni güçlerini görmediğimizide katarsak Luffy alır ve bence dediğim gibi Zoro'nun güçlerini gördükten sonra Luffy'nin alıcağı belli olucak Luffy den daha güçlü yapıcaklarını sanmıyorum

Öncelikle, bilincini kaybeden Luffy değil Zoro'ydu. Luffy'ye saldırmıştı. Luffy de zoro'nun bilinçsiz olduğunu bildiği için sürekli kaçmıştı.

Thriller bark da, hatırlarsınız zoro luffynin çektiği acının çok küçük bi parçasını aldığında bedeni parçalanmıştı. Luffy bütün o acıya rağmen simdi adını unuttum, shichibukai yi yendi. Zoro ise hepsini aldığında kıpırdayamaz haldeydi, 3-4 gün baygın kaldı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Öncelikle, bilincini kaybeden Luffy değil Zoro'ydu. Luffy'ye saldırmıştı. Luffy de zoro'nun bilinçsiz olduğunu bildiği için sürekli kaçmıştı.

Thriller bark da, hatırlarsınız zoro luffynin çektiği acının çok küçük bi parçasını aldığında bedeni parçalanmıştı. Luffy bütün o acıya rağmen simdi adını unuttum, shichibukai yi yendi. Zoro ise hepsini aldığında kıpırdayamaz haldeydi, 3-4 gün baygın kaldı.

hayır yanlış bılıyorsun zoro orda luffynın tum acısını ıcıne alıyor ve luffy baygın yerde bılıncsızce yatarken zoro dımdık ayakta kalmıştı ve oncekı hasarları saymıyorum. kım ne derse desın dayanıklılıkta zoro onde(luffy lastık olmasının avantajı oldugu halde) ama hızı bılemıyoruz dediğim gibi arkadaslar zoronun hızı luffye esıt cıkarsa luffy yenılır herkes baskareter dıyor ama ozaman amırallere neden yenılıyor yada baska karekterler neden ondan guclu sadece luffy dusunmeyın zoro gercekten cok guclu bır karekter

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.