Jump to content

TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/   EDIT: Artık alımlar sadece   loldeki muhabbet konusuna gelenler ile yapılacaktır.      Sel

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.   nickim: VODKIA   1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. danga

hehe ben düzelttim çaktırma. :P   Bu da yeni animemiz  

Sup lazımsa genelde ap ağırlıklı oynarım ama genelde oynadığım herolar suptur..

yaş sınırı 18 den büyük olsa iyi olur iyi oynamak değil oyundan zevk almak için oynayacak tüm arkadaşlar ekleyebilir..

Seviye olursa işte o zaman gerçekten oyun oynadığımı hissediyorum.. 

Nik: Ahjussi42  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaw boşver lol'u sen gel hadi onigiri'ye az takılak :D

Edit: Troll forever.. :lol:

Abi ben seni ekledim ya Slimjack degilmi nickin sende kabul etmişsin sanırım  :D

Size cevap yazmaya üşeniyorum o derece -_-

Şu konuya bakın.!!!!! Unutmayın. Bütün takımlar (Love Mashiro hariç dağıtıldı. (Berat seninkileride dağıt.) )

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/

Dağıttım np.

Lucian nerf mü yemiş? Bence hard buff. :D

Aynen lucian artık öyle bi durumdaki yakalanmıyor , 3 saniyede bi e nedir abi illallah dedirtiyor yakalamak için  :mellow:

Sup lazımsa genelde ap ağırlıklı oynarım ama genelde oynadığım herolar suptur..

yaş sınırı 18 den büyük olsa iyi olur iyi oynamak değil oyundan zevk almak için oynayacak tüm arkadaşlar ekleyebilir..

Seviye olursa işte o zaman gerçekten oyun oynadığımı hissediyorum.. 

Nik: Ahjussi42  ^_^

Oyundan zevk almak için oynayacak arkadaşlar eklesin demişsin yaş sınırı koymuşsun biraz tuhaf iş :D Ekleriz.

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir dota değilki bu.ayrıca cok noob vardır  :unsure: 

Noobluk bizim işimiz :D Zaten biz grub anlamında düşünürsek oynamaya falan bakmıyoruz yani şahsen ben bakmıyorum level falan hiç farketmiyor benim için , isteyen herkesle girerim :)

Ayrıca dota'da lolden eksik kalmıyor be ondada afklar falan , noobluk desen ben lol oynayan biri olarak dota yükleyip oynadım benim sayemde maç çekişmeli gidiyordu bizim takımdaki bot taşıyordu ben feedliyordum.O yüzden dotadada çok noob vardır eminimki :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noobluk bizim işimiz :D Zaten biz grub anlamında düşünürsek oynamaya falan bakmıyoruz yani şahsen ben bakmıyorum level falan hiç farketmiyor benim için , isteyen herkezle girerim :)

Ayrıca dota'da lolden eksik kalmıyor be ondada afklar falan , noobluk desen ben lol oynayan biri olarak dota yükleyip oynadım benim sayemde maç çekişmeli gidiyordu bizim takımdaki bot taşıyordu ben feedliyordum.O yüzden dotadada çok noob vardır eminimki :)

Kanka "herkez" nedir ya :D kaçtır görüyorum sonunda sınırıma ulaştım yeter düzelt şunu :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.