Jump to content

TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)

Kaxell

Önerilen İletiler

Aga zaten geçen sezonu gümüş 1 bitirdik altın atması o kadar şaşılacak bişe değil...oradan elo zaten yüksek geliyordu...normal maçtaki zafer bozgun oranı farkıda ettki etmiş olabilir gerçi feeder ve afkler sağolsun o fark 50 sayıya indi ya...

Bende unrankedken böyle oldu sandım tamam np.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/   EDIT: Artık alımlar sadece   loldeki muhabbet konusuna gelenler ile yapılacaktır.      Sel

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.   nickim: VODKIA   1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. danga

hehe ben düzelttim çaktırma. :P   Bu da yeni animemiz  

sezbikaç şey sorcam merak ettim

liglerimiz sezon bitince sıfırlanıyormu

sezon nezaman bitiyor

yeni lige girerken unranked mi oluyoruz

-Ligler sezon bitince sıfırlanmıyor dostum.

-Sezon bittiğinde lig ödülleri dağıtılyıor. Ward Skinleri, Çerçeveler felan.. O saatten sonra ligin sıfırlanmıyor fakat elo kasmaya devam edebiliyorsun ta ki lig sıfırlanana kadar.

*NOT: Sezon bittiğinde Silver 1 isen ve Silver çerçeve aldıysan. Ödül aldıktan sonra Gold'a çıksan bile Silver çerçeven kalıyor. Ama liglerin sıfırlandıktan sonra yerleştirmelerde iyi oynarsan direkt golddan başlayabiliyorsun mesela. Aldığın ödül yüzünden Riot'a mail atıp da ben Sezon bitmeden gold oldum ama gümüş çerçevem var düzenler misiniz demek bir işe yaramıyor

-Sezon bitince Pre-Sezon adı verilen son sezonla yeni sezon arasında, yeni sezon yamasını test edeceğiniz bir zaman diliminde oynuyorsun. Ligler ise EU LCS başlamadan 2 gece veya 1 gece önce sıfırlanıyor olması lazım yani Yeni Sezon başlamadan 1 gece önce.

-Yeni lige girerken eğer Silver 5 ve aşağısıysan veya Unranked isen 1200 elo sayılıyorsun ve 10 yerleştirme maçı attıktan sonra sana en uygun lige yerleştiriliyorsun. Bahsettiğim ligten daha yükseklerdeysen mesela ben Plat 1'dim.

(Sezon bittiğindeki elo'n + 1200) / 2

Formülüne göre bir elo atanıyor sana ve unranked duruma düşürülüyorsun ondan sonra attığın 10 maça göre tekrar yerleştiriliyorsun. Ben plat 1 bitirdim 10 maçta 8 Galibiyet aldım tekrar plat 1 başladım mesela.

- Loda C

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Ligler sezon bitince sıfırlanmıyor dostum.

-Sezon bittiğinde lig ödülleri dağıtılyıor. Ward Skinleri, Çerçeveler felan.. O saatten sonra ligin sıfırlanmıyor fakat elo kasmaya devam edebiliyorsun ta ki lig sıfırlanana kadar.

*NOT: Sezon bittiğinde Silver 1 isen ve Silver çerçeve aldıysan. Ödül aldıktan sonra Gold'a çıksan bile Silver çerçeven kalıyor. Ama liglerin sıfırlandıktan sonra yerleştirmelerde iyi oynarsan direkt golddan başlayabiliyorsun mesela. Aldığın ödül yüzünden Riot'a mail atıp da ben Sezon bitmeden gold oldum ama gümüş çerçevem var düzenler misiniz demek bir işe yaramıyor

-Sezon bitince Pre-Sezon adı verilen son sezonla yeni sezon arasında, yeni sezon yamasını test edeceğiniz bir zaman diliminde oynuyorsun. Ligler ise EU LCS başlamadan 2 gece veya 1 gece önce sıfırlanıyor olması lazım yani Yeni Sezon başlamadan 1 gece önce.

-Yeni lige girerken eğer Silver 5 ve aşağısıysan veya Unranked isen 1200 elo sayılıyorsun ve 10 yerleştirme maçı attıktan sonra sana en uygun lige yerleştiriliyorsun. Bahsettiğim ligten daha yükseklerdeysen mesela ben Plat 1'dim.

(Sezon bittiğindeki elo'n + 1200) / 2

Formülüne göre bir elo atanıyor sana ve unranked duruma düşürülüyorsun ondan sonra attığın 10 maça göre tekrar yerleştiriliyorsun. Ben plat 1 bitirdim 10 maçta 8 Galibiyet aldım tekrar plat 1 başladım mesela.

- Loda C

sağol dostum anladım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Gençler takım filan kuruyomuşsunuz benide alsanıza ya ama akşamları girebiliyorum ben onu diyim. Düzenli bir ekip ile oyun oynamak istiyorum nasıl desem clan gibi herkesin birbirini bildiği böyle kapalı seçimlerle bu iş olmuyor ya feeder denk geliyor afk oluyor oyun alamıyoz. Sıkıldım bu tür durumlardan varsa böyle bir clan alımı filan benide alırsanız sevinirim nickim burdaki ile aynı sadece başta ki s büyük olucak :) Son olarak ben iyi bir oyuncu değilim yani orta karar kendi çapında oynayan birisiyim baştan söyliyim ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.