Jump to content

TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/   EDIT: Artık alımlar sadece   loldeki muhabbet konusuna gelenler ile yapılacaktır.      Sel

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.   nickim: VODKIA   1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. danga

hehe ben düzelttim çaktırma. :P   Bu da yeni animemiz  

Ertuğrul artık beni takmıyor abi mesaj yazıyorum tınlanmıyoruz demekki seviyem yetersiz kalmış  :mellow:

Bir troll arkadaşımızı daha bulduk mutluyuz huzurluyuz benim nasıl oynadıgım şuandaki kullanıcı başlıgından bile belli zaten :D :D ay em puro ekledim  :D

dsajköfsal troll opi  B)

Benim kadar puro değilsin seni takmamam normal. 

Bendeniz ban yemekle berarber 5 gün oyuna giremiyorum, eğer yedek hesap verirsen beraber atarız. 

İnanmayacaksın ama Virgo benden daha trolldür. Senden daha trolünü görmedim diyebilirsin ama ağzın açık kalınca ben kahkahalarla güleceğim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim kadar puro değilsin seni takmamam normal. 

Bendeniz ban yemekle berarber 5 gün oyuna giremiyorum, eğer yedek hesap verirsen beraber atarız. 

İnanmayacaksın ama Virgo benden daha trolldür. Senden daha trolünü görmedim diyebilirsin ama ağzın açık kalınca ben kahkahalarla güleceğim. 

Veriyim sana benim çarı onunla oyna :D Bu arada üstüme troll tanımam k.bakmasın arkadaşın  B) Profesyonel trollcüyüm ben  ;) 

Dereceli Maç Troll Game 3 - Vladimir & Lulu gg wp

Kaan eli geçtik kanka kafa salla artık  B)  

ceA4VAD.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veriyim sana benim çarı onunla oyna :D Bu arada üstüme troll tanımam k.bakmasın arkadaşın  B) Profesyonel trollcüyüm ben  ;) 

ceA4VAD.png

Oyuna giriyorum bana ordan mesaj at. 

Geçici bir hesap diyorum. Ben tek oynamam beraber oyun atalım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ceA4VAD.png

Kanka millet normalde yapar biz ranked akarık :D kafayı geçtim artık kendimi sallıyomm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

off sinirim bozuldu.Combo yapcakalr diye yasuoya o kadar kill saldık braum u atınca yauso r basmadı dedi tf gitti,baron gitti,ardından 2 tf kaybettik baronları bitti bu seferde  tf de u larını sadece kasılamayan syndraya attılar, oyun gitti

Normaldir alış bunlara ben Kaan'la Rankedde botta katarina morgana aldık diye oyun sonuna kadar sövdüler kjasdlsaf (Oyun sonucu : Lose ksdflg)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.