Jump to content

TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)

Kaxell

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/   EDIT: Artık alımlar sadece   loldeki muhabbet konusuna gelenler ile yapılacaktır.      Sel

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.   nickim: VODKIA   1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. danga

hehe ben düzelttim çaktırma. :P   Bu da yeni animemiz  

Bu ts muhabbeti bizim ts den dolayıysa o kapandı :D

şuan Skype ve CurseVoice ile iletişimi sağlıyoruz takımız var ama ben türk animenin takımına denk gelmedim var mı öyle bişey okadar yazı okuyorum felan ama 

bizim animeci arkadaşlarla takımımız var şuan özelden mesaj atarsanız eklerim skype ve cursevoice den takım için konu açmayıda düşünüyorum bu konudaki arkadaşlar takım kurdumu onu bile anlamadım isteyen varsa beklerim

CurseVoice: MetroFM

LOL TR: OZGURLUKCU

bu konudaki arkadaşların farklı takımı varsa katıla bilirim ama ben var mı onu bile anlamadım bikere sordum dağaldı olanlarda girmiyo felan diyolardı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...

Pek organize olunamadı.Aslında olundu da bazı forumun genç üyeleri ban yedi yönetimle aralarındaki sert bir sorun yüzünden ortalık dağıldı ve eski kesim ise daha çok az giriyor ve kendi tanıdığı çevreyi istiyordu oyunlarında bu yüzden genç üyeler konuyu ayakta daha fazla tutamadı...Bu tarz işlerde birlik olmak zordur genelde bir kısım dışlanır ve çağrılmaz ilk başta öylesine kurulur grup sonra içlerinden 1 kişi seçtiği kişilerle birlikte ayrılır başka bir birlik kurar bu insanoğlunun temel cimriliklerinden biridir "eğer ben senle iyi anlaşamıyorsam seninle aynı birliği paylaşamam" ve insanoğlunun en büyük hatasıda budur birlikten daima kuvvet doğarken bölünmek kısımsal özgürlük verir ama birliğin gücünü azınlıkta bulamazsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 10.09.2016 at 09:41, Rosiecy yazdı:

Biz 4-5 kişi olduk iyi adc ya da sup hariç hero oynayan varsa özelden yazabilir :D (sup benim çünkü :D) Takımdakileri sorarsanız, evet hepimiz TAÇE çevirmeniyiz :D

Solo mid var :D Uyarsa. Eski çevirmen olacakken tembellikten atılmış birisiyim ben de :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.