Jump to content

TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)

Kaxell

Önerilen İletiler

Ekledim kabul edersen takım istegi yollarım :)

Ertuğrul bu arada 10u geçik oyuncumuz oldu sen bi gelsen takımı 2ye bölüp kendi aramızdada atabiliriz maçları aslında hem daha zevkli olur öyle bi rekabet , kazanma hırsı falan :D

Büyük ihtimal onay verir,sup yada adc de baya iyidir kendisi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/   EDIT: Artık alımlar sadece   loldeki muhabbet konusuna gelenler ile yapılacaktır.      Sel

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.   nickim: VODKIA   1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. danga

hehe ben düzelttim çaktırma. :P   Bu da yeni animemiz  

Bir dota değil  :(

Ayrıca çok velet var tr serverinde oynanmaz bu oyun veletler ve noob almış başını gidiyor.

Aklınız varsa west te oynayın nooblarla uğraşmayın. B)

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.

nickim: VODKIA

1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. dangalağın teki ev yapcam diye direği parçalamış, burası Türkiye.

o yüzden bahsettiğin deneme maçlarına falan 1 haftaya katılabilir miyim bilemiyorum Ertuğrul.

edit: he zaten mid oynuyorum, eğer hali hazırda takımda mid oynayan arkadaş varsa yerinde gözüm yok :D friend ekleyin ara sıra oyun atarız, o da güzel olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.

1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. dangalağın teki ev yapcam diye direği parçalamış, burası Türkiye.

o yüzden bahsettiğin deneme maçlarına falan 1 haftaya katılabilir miyim bilemiyorum Ertuğrul.

edit: he zaten mid oynuyorum, eğer hali hazırda takımda mid oynayan arkadaş varsa yerinde gözüm yok :D friend ekleyin ara sıra oyun atarız, o da güzel olur.

Ekliyorum senin oyunlarını da trolleyeceğim main solo bırakın gideyim kldjgsdfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıkıntı değil bende daha takıma katılmadım. :) 

Bi de eXt Bence imza yapalım bir şeyler netleşince. ^^ Misal Ahri renderıyla TürkAnimeTv Lol Takımı:Mid Nick.Npor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıkıntı değil bende daha takıma katılmadım. :)

Bi de eXt Bence imza yapalım bir şeyler netleşince. ^^ Misal Ahri renderıyla TürkAnimeTv Lol Takımı:Mid Nick.Npor

Takım fullendi daha almadıgım kişiler var ertuğrul ne yapacaz :D 2. takımımı açalım ne yapalım.

Fopolopo

VODKIA

calpazhan

Recdo

Eren adminin hesablar (Mordecai ve hdrcan)

Npor (Edit: Seni yazmayı unutmusum bak)

Yer kalmadıgı için alamadıklarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İmzada Draven mı Ahri mi ?

Lol logosu,TürkAnime lol Takımı mı yazam altada :P

Şimdi kişiye özel olsun diyicem çok zor olucak, ama bana lux ya da ahri yaparsan çömerim, ismede TürkAnime.Tv Lol Takımı yazarız süper olur. 

Takım fullendi daha almadıgım kişiler var ertuğrul ne yapacaz :D 2. takımımı açalım ne yapalım.

Fopolopo

VODKIA

calpazhan

Recdo

Eren adminin hesablar (Mordecai ve hdrcan)

Npor (Edit: Seni yazmayı unutmusum bak)

Yer kalmadıgı için alamadıklarım.

Heh bende geldim eve, çevirileri bitirince girebilirim. 

Bir tane takım olmasına gerek yok, 2 tane TATV takımı olur . bu takımın ismi "Tortuga Ex." olur. 

Zaten herkes birbirini arkadaş olarak ekler. Konuşma grubu kurulabiliyor mu bilmiyorum ama 2 tane dengeli takım yaratırız. Ya da bir tanesi sadece akıl hastalarından oluşur (Örnek: Ben) diğeri derece derece yükselir :P 

Edit: Artık girebiliyorum herkesi ekledim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi kişiye özel olsun diyicem çok zor olucak, ama bana lux ya da ahri yaparsan çömerim, ismede TürkAnime.Tv Lol Takımı yazarız süper olur. 

Heh bende geldim eve, çevirileri bitirince girebilirim. 

Bir tane takım olmasına gerek yok, 2 tane TATV takımı olur . bu takımın ismi "Tortuga Ex." olur. 

Zaten herkes birbirini arkadaş olarak ekler. Konuşma grubu kurulabiliyor mu bilmiyorum ama 2 tane dengeli takım yaratırız. Ya da bir tanesi sadece akıl hastalarından oluşur (Örnek: Ben) diğeri derece derece yükselir :P

Grub kurulabiliyor onu geçtimde akıl hastaları kısmına beni ve erenide ekleyebiliriz (Hazado) :D Ama böyle zevkli olmaz bence ya takımda elmas 1 elmas 4 'ler falan var eren adminde elmas :P  2 takım yapacaksak madem eşit yaparız takımları. sonra elmaslara karşı gelmiyelim akıl hastası takım oluşturacaz diye , sonu kötü olur :ph34r:  ( anladını sen sonunu  :D ) 

2. takımıda sen kurarsın artık kalanların nicklerini zaten yukardaki mesajda yazdım herkezinkini istiyorsan özelden atarım.

Ben kaçtım hadi yarın görüşürüz  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.