Jump to content

Ankara'da manga satan bir yer var mı ?

Apollo

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba başlıktada belirttiğim gibi bu 2 haftadır kafaya taktım heryerde deli gibi manga arıyorum istanbulda bulamadım tatildeyken birazcık gezip dolaştım evime geri geldim acaba Ankara da var mıdır diye bi turkanime severlere sorayım dedim arkadaşlar varsa bi bilginiz cehennemde olsa gider alırım internette satan biryer veya dükkan adress bilgisi olan bilgilendirsin yalvarıyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ankara değil ama netten sipariş istersen bildiğim kadarı ile Türkiye'de shonenle anlaşmalı olarak çalışıyorlar; http://www.gerekliseyler.com.tr/MANGA,LA_226-2.html#labels=226-2

En son baktigimda Kizilayda karanfil sokaktaki Dost kitapevinde dolu vardi. Orayada bakabilirsin. :)

Ankarada, Kentparktaki arkadaş kitapevinde şu mangaların kitap haline getirilmiş versyonlarını bulabilirsin.

Fairy Tail

Vampire Knight

One piece (Emin değilim)

Shaman king

Yalnız fiyatları tuzludur. Gidip kendim baktığım için biliyorum. Aynı zamanda ingilizcedir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Istanbulda bulamadigina şaşırdım... :o D&R da bulabilirsin Naruto, Bleach, One Piece, Hellsing, Death Note gibi ünlü mangalar satılıyor :)

D&R kızılaya hiç uğramadım gerçi bak şimdi dank etti kafaya :D belki orda bulabilirim çok çok çok çok teşekkür ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir nemesiss

Dost Kitapevinde en bilindik mangalari bulabilirsin, ayrica Kizilayda Zid Zor diye bir yer var orada anime ve mangalarla alakali oldukca cok sey bulunuyor yani manga da satsa gerek. Zaten satmasa bile konustugunda senin icin getirebilir, cok sevimli bir abidir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.