Jump to content

Ankara'da manga satan bir yer var mı ?

Apollo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ankara değil ama netten sipariş istersen bildiğim kadarı ile Türkiye'de shonenle anlaşmalı olarak çalışıyorlar; http://www.gerekliseyler.com.tr/MANGA,LA_226-2.html#labels=226-2

En son baktigimda Kizilayda karanfil sokaktaki Dost kitapevinde dolu vardi. Orayada bakabilirsin. :)

İstanbul'da Remzi Kitabevi'nde 20'ye yakın ayrı manga serisini bulabilirsin. Ayrıca başka manga istersen de getiriyorlar, fiyatları da uygun oluyor. Bir ara webtoon ve manhwa bile görmüştüm. 

Ankara değil ama netten sipariş istersen bildiğim kadarı ile Türkiye'de shonenle anlaşmalı olarak çalışıyorlar;

http://www.gereklise...ml#labels=226-2

Vay arkadaş, yaoi, yuri, hentai, ne ararsan satıyor adamlar, çoğu da stokta :) Öğrendiğim iyi oldu, bi sipariş verelim bakalım kaç günde gelecek :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rightstuff(müşteri hizmetinde efsane,amerika) ve Cdjapan(kargo seçeneği bol,japonya) ama ikiside yurtdışından

Anime manga sektörü Türkiye de o kadar gelişmedi

aslında kendi çizgi roman ismi, türü bulup pazarlamak daha mantıklı

Japonya dakilerin kutu tasarımı iyide kazık fiyata

Amerika da ise tüm animelere olmasada kutu tasarımları iyi olan var daha ucuzları var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeeey ben söyleyim hemen :D

Arkadaş kitabevi var belki bilirsin. Nato Vega adlı alışveriş merkezindeki en büyük yeri orada illa bulursun. Şu ana kadar Naruto, Bleach, D.Gray Man mangaları sattı.

En son Rosario Vampire ve Tılsımlı Kolye (2.sezon tılsımlı kolye işte) ciltli türkçe manga satıyor. spoilerde ürünü incele istersen.(arkadaş kitabevine özel indirim kartı var. bende var ondan baya faydasını görüyorum. hem ücretsiz.)

http://www.arkadas.com.tr/kitap/rosariovampire1-tilsimli-kolye-ve-vampir-cilt-1/9786055069117

Bunun haricinde pek türkçe bulamassın ama kızılayda eski kitabevleri var. orada bulursun manga.Oradada yoksa 2.el kitap satılan yerlerde MUTLAKA oluyor. (Genelde kanji olsada iş görür).

İstanbulda nasıl bulamadın bilmiyorum gerekli eşyalar mıydı neydi öyle bir yer var kadıköyde orada cosplay ürünleri,figürler de bulabilirsin. ben hepsinden alıyorum gerçi. Konu kilitlenebilir bence  B) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.