Jump to content
Türk Anime TV Forum
Apollo

Ankara'da manga satan bir yer var mı ?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba başlıktada belirttiğim gibi bu 2 haftadır kafaya taktım heryerde deli gibi manga arıyorum istanbulda bulamadım tatildeyken birazcık gezip dolaştım evime geri geldim acaba Ankara da var mıdır diye bi turkanime severlere sorayım dedim arkadaşlar varsa bi bilginiz cehennemde olsa gider alırım internette satan biryer veya dükkan adress bilgisi olan bilgilendirsin yalvarıyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Istanbulda bulamadigina şaşırdım... :O D&R da bulabilirsin Naruto, Bleach, One Piece, Hellsing, Death Note gibi ünlü mangalar satılıyor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ankarada, Kentparktaki arkadaş kitapevinde şu mangaların kitap haline getirilmiş versyonlarını bulabilirsin.

Fairy Tail

Vampire Knight

One piece (Emin değilim)

Shaman king

Yalnız fiyatları tuzludur. Gidip kendim baktığım için biliyorum. Aynı zamanda ingilizcedir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Istanbulda bulamadigina şaşırdım... :o D&R da bulabilirsin Naruto, Bleach, One Piece, Hellsing, Death Note gibi ünlü mangalar satılıyor :)

D&R kızılaya hiç uğramadım gerçi bak şimdi dank etti kafaya :D belki orda bulabilirim çok çok çok çok teşekkür ederim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birde internetten satın almak istiyorsan okuoku sitesinden satın alabilirsin banada bir arkadaşım onermisti :)

Rica ederim :)

Lacky tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar teşekkür ederim şey bu arada sizinle bağlantıyı koparmamak istiyorum :D

Istediginiz zaman soru sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım ^^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir nemesiss

Dost Kitapevinde en bilindik mangalari bulabilirsin, ayrica Kizilayda Zid Zor diye bir yer var orada anime ve mangalarla alakali oldukca cok sey bulunuyor yani manga da satsa gerek. Zaten satmasa bile konustugunda senin icin getirebilir, cok sevimli bir abidir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Babam iş için Ankara'ya gitmişti geçen sene, gelirken bana Naruto'yu getirmişti. Şimdi sordum nereden aldın diye Bilkent Üniversitesinin oralarda bi kitapçıdan almış. :D Bulabilir misin bilmiyorum ama. :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş