Jump to content

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 4.7k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kimi ni todoke 6-7-8-9

Akame ga Kill! :p

Happy Sugar Life 

Posted Images

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Nagi no Asukara. İlk 3 bölüm itibariyle cıvıl cıvıl şapşallık ve ergenlik dolu bir seri. Manzaraların da pek numarasını görmedim. Normal çevreye balık eklemişler o kadar. Yine de sıkmadan izletiyor şimdilik bununla yetineceğim. 2. yarısında yükselişe geçiyormuş diyorlar bakalım ilerleyişi nasıl olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nagi no Asukara 11-17. Denildiği gibi oldu. İlk 12 bölüm şapşal ergenliğin adeta kol gezdiği seri 13. bölümle birlikte iyi yönde adeta mutasyon geçirdi ama bu bile animeyi gözümde ancak ''izlediğime pişman değilim'' noktasına getirebildi. Yani öyle favorilerim arasına girme ihtimali şimdilik sıfır diyebilirim.

Spoiler

Cepten çıkan kulaklık kadar karışık bir aşk şeması var mı var. Eger ''destekliyorum seni İnori-chan Suzuki-kun'la sen olmalısın faytoo ganbatte!'' kafasında biriyseniz başlamadan önce 2 kere düşünün 4 kere duraksayın 3 defa da ''acaba bıraksam mı?'' diye sorgulayın. İyi yanlarına gelince. Miuna'nın animedeki en güzel detay olduğunu söyleyebilirim. Zamanla çiçek gibi açıldıkça farklı renklerini keşfedeceğiniz bir karakter. Opening ve endingleri de kolay kolay atlamayıp dinlemek isteyeceğiniz türden. Ben özellikle endingleri beğendim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.