Jump to content

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 4.7k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kimi ni todoke 6-7-8-9

Akame ga Kill! :p

Happy Sugar Life 

Posted Images

Biri de çıkıp şu bölüm demedi ya... Ah be, gençlik ne hallerde böyle. :D

Ya biliyodum da unuttum şimdi bakmaya üşendim. ;D :D 180li bişelerde bitiyordu 187 miydi neydi.. Bi 10 bölüm devam ediyor yani o konu. 8) Kaça kadardı nan Abdullah? ::)

Bu arada Benizakure-hen, evet aynı animedeki gibiydi geçe geçe izlemiştim ben de. :P

Bugün Fairy Tail izlicem hayırlısıyla. :-X

----------------

Gintama. Son kez Gintama yazıyorum.. Gintama yeni ve son bölüm, 252.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach 366

Bitti... Valla bitti... Kim ne derse desin, izlerken sıkılmadığım tek seri, "Bitmez yeaa daha konusu bol" dediğim seri de bitti... Movie, OVA, Specials çıkar belki ilerde bilemiyorum -Ha aynı tadı alabilir miyim orası da muamma- ama şimdilik Ichigo ve diğerlerini bol gözyaşıyla uğurladım. :'(

Sayanora Minna. :'(

Çizim ve efekt konusunda son bölüme yakışan bi bölümdü.

Sengoku Basara Ni

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach 366

Bitti... Valla bitti... Kim ne derse desin, izlerken sıkılmadığım tek seri, "Bitmez yeaa daha konusu bol" dediğim seri de bitti... Movie, OVA, Specials çıkar belki ilerde bilemiyorum -Ha aynı tadı alabilir miyim orası da muamma- ama şimdilik Ichigo ve diğerlerini bol gözyaşıyla uğurladım. :'(

Gintama her zamanki gibi saçmalayarak bitirdi. ;D :D Deliler ya.. :P Animenin yapımcısı acayip üşengeç. Gintama ya yansıtmış zaten. 8)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach 366

Sengoku Basara Ni

:'( Bnm en sediğim animeydi biliyorsun ezgi Bleach hakkındaki acımı bir sen anlarsın zaten :'( Bende daha 200. bölümlerdeyken bu anime daha en az 600 bölüm çıkartır demiştim :'(

Gintama her zamanki gibi saçmalayarak bitirdi. ;D :D Deliler ya.. :P Animenin yapımcısı acayip üşengeç. Gintama ya yansıtmış zaten. 8)

Çevirisi olmadığı için daha oralara gelemedim ama bitiricekleriyle ilgili çok fazla bölüm yaptılar yani nasıl bişi olduğunu biliyorum Gintamanın bitmesi bni ne kadar çok özsede Bleach bir ayrı güzeldi :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach 366

Sengoku Basara Ni

Aynen bende göz yaşlarımı tutamadım 1 yıl 4 aylık bir geçmişimiz var bazıları bir anime için ağlanırmı diyosa EVET KARDEŞİM AĞLANIR  :'( :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.