Jump to content

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 4.7k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kimi ni todoke 6-7-8-9

Akame ga Kill! :p

Happy Sugar Life 

Posted Images

BİR BUÇUK AY SONRA EN SONUNDA DURARARA'YI BİTİRDİM!

BUGÜNÜ BAYRAM İLAN EDİYOM!

Sevincini şeyetmek için beğendim djkhfsk.

Durarara güzel mi?Bir ara listemdeydi.Sonra bir sebepten dolayı çıkarmıştım ama şimdi sebebi hatırlamıyorum.

Bugün GTO,Chibi vampire karin 11. bölüm,Yahari ore no seishun love bıdı bıdı diye giden animenin son bölümünü izledim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevincini şeyetmek için beğendim djkhfsk.

Durarara güzel mi?Bir ara listemdeydi.Sonra bir sebepten dolayı çıkarmıştım ama şimdi sebebi hatırlamıyorum.

Bugün GTO,Chibi vampire karin 11. bölüm,Yahari ore no seishun love bıdı bıdı diye giden animenin son bölümünü izledim.

Ben çok beğendim. İçinde fantastik ögeler olmasına rağmen karakterler çok gerçekçi ayrıca hikayenin anlatımı muhteşem ötesi. Her şeyi gözüne sokmak yerine ayrı ayrı alıp birleştiriyor, tıpkı gerçek hayat gibi birbirini hiç tanımayan iki insanın yolları kesişiveriyor! İlk birkaç bölümü sıkıcı bulabilirsin ama sonra güzelleşiyor ayrıca opening'ler ve soundtrack'ler de çok iyi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben çok beğendim. İçinde fantastik ögeler olmasına rağmen karakterler çok gerçekçi ayrıca hikayenin anlatımı muhteşem ötesi. Her şeyi gözüne sokmak yerine ayrı ayrı alıp birleştiriyor, tıpkı gerçek hayat gibi birbirini hiç tanımayan iki insanın yolları kesişiveriyor! İlk birkaç bölümü sıkıcı bulabilirsin ama sonra güzelleşiyor ayrıca opening'ler ve soundtrack'ler de çok iyi.

O zaman GTO bitince başlarım.Sanırım orta derece uzundu.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.