Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

cowboy bepob bitti daa movieleri varmış gerçi :D

her karakterin kendine has bir hikayesi aksiyonu ve komedisi olan ama yeri geldiğinde duygusallık tokadını tam ensenize patlatmayı bilen 98-1698 yapımıymış arkadaşlar :P:D- yapımı olmasına rağmen -bırak görüntü ve ses kalitesini- ingilizce dublajıyla diğer animeleri tokatlayabilecek bir anime.

Ana karakter(ler) hiçbir özel gücü olmayan bir grup. Spike'ın özellikle öfkesine az gülmedim, hele mermiler havada uçuşurken uzanıp masadaki içkisini falan almaya çalışması gibi rahat tavırları ayrı bir alem. Ama geçmişinin hikayede odak noktası olması dolayısıyla kendisiyle bitti anime. Aralarındaki muhabbette çok iyi.

Tek sevmediğim yanı çok havada kalan konu var. Sonu sadece spike'la bitiyor. Diğer karakterleri de göstereydi hiç olsun.

İzlediğim yapımda en az rağbet ettiğim müzikleri ise en iyi dediğiniz ost ler ile yarışır. Özellikle opening i izlemeden geçtiğim bir bölüm olmadı.

9/10 veriyorum oda müziklerinin epicliğinden yoksa acımaz 8 verirdim yani havada kalan materyalleri yüzünden

favorim ed :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.