Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

Durarara!!xTen

Spoiler

Shou'ya göre çizimler daha iyiydi bence.

Konular hala asla toparlanmıyor. Sürekli yeni şeyler ortaya çıkıyor, her şey çok dağınık, çıldıracağım. Tam bir şey açıklandı, kafama oturdu derken o açıklanan şeyle ilgili başka bir gizem oluşuyor, yoruldum.? Final bölümünde de finalde olduğumu unuttum her şey ucu açı kaldı yine. Bütün umutlarımı Ketsu'ya saklıyorum artık. İnşallah seri bitmeden toparlanır biraz en azından. 

Animedeki arka ses kullanımları çok hoşuma gidiyor ya bir de. ? Ayrıca karakter çeşitliliği de sevdiğim özelliklerindendi ama sürekli artıyor karakterler ve hepsiyle ilgili de bir gizem çıkıyor, beynim iflas edecek yakında. ?

Neyse bir süredir anime çok sık izlemiyordum, Durarara!!'nın temposu aldı götürdü beni. ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

B: The Beginning. Netflixte karşılaştığım sanırım Netflix yapımlı bir anime. Uzun süredir animelerden uzak kalmışken netflix yaptığı için izleyeyim dedim, Netflix anime sektöründe de başarılı olduğunu kanıtlamış. Hikaye ve kurgu 4 4'lük. Son yılların animelerinde ACCA dışında keyifle izlediğim 2. anime oldu. ? Acaba şu rezalet gidişe sahip anime sektörüne bu tarz seriler katmaya devam edecekler mi merak konum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.