Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

• 4 ay sonra...

Araburu Kisetsu no Otome-domo yo. Muhtemelen döneminin en iyilerinden realist bir gençlik serisi. Aşk, ihtiras, kan ve gözyaşı. Başrollerde birbirinden farklı 5 liseli genç kız olunca duygular uç noktalarda değişken bir renk cümbüşüne dönüyor ve bulaşıcı da. İsteseniz de istemeseniz de size de bulaşıyor. Bence kaçışınız yok. Ya çok seversiniz ya da nefret edersiniz. Bence bunun da ortası yok. Puanım; 9,0/10.

Spoiler

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

"Le Portrait de Petit Cossette"

farklı ve etkileyici bir animeydi yani en azından ilk bölümü öyleydi

"another"

sürükleyiciydi ama sonlara doğru sanki "artık şu animeyi bitirelim de kurtulalım" demişler ve olanlar olmuş gibi hissettirdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animasyon filmi sayılıyosa (ayrı konu bulamadım) Aşırıcıları izlemiştim. Sonunda daha farklı bitsin isterdim, mantık çerçevesinde olması gerektiği gibi bitmiştir belki de. 

Spoiler

O çocukla o kız mutlu olsunlar ayrılmasınlar isterdim :'( çokta iyi anlaşıyolardı ya.. hayaller hayatlar tabi. Birbirlerine göre değillerdi ama insan umut ediyooo :dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"bem"

komedisi yok ecchisi yok aksiyonu standart seviyede ve asgari düzeyde işlenmiş güç seviyelerine dair hiçbi bilgi yok. ana karakterler tarihi eser ama geçmişlerinden gösterilen veya doğru düzgün anlatılan olay yok. izleyebildim çünkü genel şehir atmosferi ve içinde yürüyen hayat iyi işlenmiş ama çok daha iyi bi anime olabilirdi çokça merak uyandıran şeyi varken hep es geçilmiş ziyan edilmiş gibi hissettirdi ama sonuçta genel konusunu da hesaba katarsam iyi anime

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.