Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

En son bitirdiğim seri üçlemesi şu şekilde;

1. Kiseijuu
     Çok beğenerek ve severek izlediğim bir seri oldu benim için, içindeki gerilim, korku iyiydi, ve de baştan sona tek bir çizgide gitmemesi çok iyiydi, değişken bir yapısı vardı, insan dünyasına güzel bir bakıştı...

5dXM6R.gif

2. Ginban Kaleidoscope

2005 yapım olmasına rağmen 90'lı yılların çizimlerini hatırlattı bana :D Özellikle içeriğinde buz pateni olduğu için izlemeye başladım, buz patenini yansıtma şeklini ortalama buldum, çok daha iyisi olabilirdi, onun dışında 10 milyar dolarlık kızımızın laf ebesi olması ve Kanadalı hayaletimiz oldukça güldürdü :D

QANZ9y.jpg

3.Sengoku Musou

Daha az önce bitirdiğim bu seriye hayran kaldım, Japonya tarihine ilgi duymaya başladım hatta :D "Nobunaga Concerto" serisinde başlayan Oda Nobunaga'nın Japonya'yı birleştirme hedefi Toyotomi Hideyoshi zamanında izlemiş oldum birde, buna ilaveten başta Sanada Yukimura olmak üzere birçok samuraya da hayran kaldım :) 

OqN7P4.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.