Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

Honey and Clover ilk sezon bitti. Kolaylıkla özdeşleşebileceğiniz karakterleri, muhteşem müzik-sahne uyumları, içe işleyen kalbi zonklatan (ve çoğu yerde ''aynen yaa'' dedirten) birbirinden güzel replikleriyle son zamanlarda izlediğim en güzel animelerden biriydi. İzlemeyi düşünenlere şiddetle tavsiye ederim bir kere sırf Morita başlı başına bir izleme nedeni. Animelerden gördüğüm en orijinal karakterlerden biridir kendisi.

Gerçi favorim her ne kadar Morita olsa da en sevdiğim bölümler Takemoto'nun kendini bulmak için bisiklet yolculuğu yaptığı bölümlerdi. O bölümlerde Takemoto'nun hislerine resmen ortak oldum ve doğrusu biraz da kıskandım onu böylesi güzel bir yolculuk yaptığı için :rolleyes: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

İlk çıktığında sevinçten deli olduğum Kuroshitsuji'nin yan hikayesi Book of Circus'u bitirdim dün...

Böyle, gerçekten zor zamanda izlerim diye saklamıştım, Kuroshitsuji'nin bittiğinde bıraktığı boşluğu doldurmak için. Ancak hikaye öyle etkiledi ki şu an boşluk daha da büyüdü... Hem yarım kalmışlık burukluk var içimde o elemanlar için, hem de 2. defa yıllar sonra Kuroshitsuji'ye yeniden veda ettim.... :frozen-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk çıktığında sevinçten deli olduğum Kuroshitsuji'nin yan hikayesi Book of Circus'u bitirdim dün...

Böyle, gerçekten zor zamanda izlerim diye saklamıştım, Kuroshitsuji'nin bittiğinde bıraktığı boşluğu doldurmak için. Ancak hikaye öyle etkiledi ki şu an boşluk daha da büyüdü... Hem yarım kalmışlık burukluk var içimde o elemanlar için, hem de 2. defa yıllar sonra Kuroshitsuji'ye yeniden veda ettim.... :frozen-onion-head-emoticon:

Ayni bosluk bende de var ya :'(

Gerci book of murder da fena degil ama mangasini bir ara devam etmek istedim -cunku insan cok merak ediyor-ingilizce okuyorum az cok anliyorum oyle de bir anlami cikmiyo ama kuroshitsujinin 2. Sezonundan nefret ediyorum hatta keske izlemeseydim :D ama kuroshitsuji 2. Sezon haric cok sevdigim bir animedir

Cok konustum biliyorum ama cok yazasim geldi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.