Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

• 3 hafta sonra...

berserk 7/10

6-7 ay önce 13. bölümde bırakmıştım yeni bitirdim. bırakmama aldırmayın sağlam anime ama ben de böyle bi izleyiciyim işte :D

peki sağlam animeyse neden 9 değil 8 değil 7 puan veriyorum?

Spoiler

sonlarda olayların aşırı değişmesini zor hazmettim, trajik olması bi yana birdenbire neredeyse tamamen farklı bi anime izliyomuşum gibi geldi. griffith in toparlanmasına sevinmiştim. şeytanın yardımıyla olsa bile eski halinde kalamazdı. beni hasta eden kısım bu olaylara sebep olan prenses takıntısıydı..

nedir bu sabırsızlık gün ışığı? kızın gözü zaten başkasını görüyor değil nedir bu telaş? yıllardır o kadar şeyi bekledikten sonra bunu mu bekleyemedin yani böyle bi hareket mantıklı mı? hadi çocuk uyutmuyor etrafta kız mı yok biraz daha oyalan? bu adamı farklı şekilde yakalatacak başka alternatif bi senaryo mu yok? bu hareket o kişiliğe ne kadar mantıklı? WTF?? SGHJSDGJSDJ.....

hem prensesle yakalanmanın cezası neden o kadar ağır? duyan da tecavüzcü sanır adamı?(yani o zamanlar değildi..) şeytan olduktan sonra duramazsın falan tamam da bana göre anime prenses kısmında ağır saçmaladı. düşününce yine beynim yandı..

malum kısmı yok sayınca, sırf müzikleri ve guts bile yeter ki fazlası var.. benden başka şimdiye kadar izlememiş olan yoktur ama varsa :D izlesin tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.