Jump to content

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

7.blme kadar altyazı paylaşımı yapılmış ama bu seferde altyazı yarım kalmış gibi olcak altyazı verilmesi taraftarıyım bende ister mini mkv ister flac sesli boyutu 1.5 gblere varan bdleri istediğim gibi almaktansa neden fansub 720pye kalim ki hem linkler öldüğünde uploadıda var bunun bi daha bi daha o yüzden altyazı her zaman ii dir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 178
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Ao Haru Ride Anime Türü : Komedi, Dram, Romantizm, Okul, Shoujo, Yaşamdan Kesitler Bölüm Sayısı : 14 / 12+ Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Evallark & Rumeysa Can

5 .bölüm çıktı :D ve anime hakkında genelleme yapıcak olursam Ne Enseymiş Olur :D Tüm bölüm boynca enseye focus :D Ense fetişi var futabaa da sanırsam :D Her bölümde böle 

5-6. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...

Posted Images

Ao Haru Ride mangasının dergisi Bessatsu Margaret'te yazan habere göre Aralık'ta orjinal anime DVD'si çıkacakmış.Final bölümünden sonra hikayeye devam eden 13. bölümü de içinde yer alacakmış.Yatta!  :rolleyes:  :rolleyes: Mangasını okuduğum halde çok sevindim :wub: Az ingilizcemle anlayıp yazdım yanlışım varsa birisi düzeltsin  :unsure:  Kaynak:http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-08/blue-spring-ride-manga-gets-original-anime-dvd/.79675

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ao Haru Ride mangasının dergisi Bessatsu Margaret'te yazan habere göre Aralık'ta orjinal anime DVD'si çıkacakmış.Final bölümünden sonra hikayeye devam eden 13. bölümü de içinde yer alacakmış.Yatta!  :rolleyes:  :rolleyes: Mangasını okuduğum halde çok sevindim :wub: Az ingilizcemle anlayıp yazdım yanlışım varsa birisi düzeltsin  :unsure:  Kaynak:http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-08/blue-spring-ride-manga-gets-original-anime-dvd/.79675

Bence direk olarak 2. sezon çıkartmalılar ne 13. bölüm falan -.-' Haksız mıyım ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Hatırlatma yapayım dedim. Page 13 adlı OVA ayın 12'sinde, 12. manga cildiyle birlikte çıktı fakat henüz internete düşmedi. Düştüğü an sizinle paylaşacağız. Bölüm Futaba, Kou, Shuuko, Yuuri ve Aya'nın havaifişek gösterisine gidişini konu alacak ve Touma'yı tekrar göreceğiz.  Ayrıca live action izleyen varsa, serinin live actionu da çıktı fakat henüz düşmedi.  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Rica etsem 13. bolumu de cevirebilir misiniz?Coktan nete dustu -_-

İnternete düşmesi çevirinin geldiği anlamına gelmiyor. İnternete düşen altyazı hardsub yani biz bu çeviriden altyazı alamıyoruz. Bizim çevirebilmemiz için softsub çıkması gerekiyor ve henüz softsub çıkmış değil. Her gün kontrol ediyorum zaten çıktığında en kısa zamanda size sunacağız.  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.