Jump to content

Herkese Merhaba!


Xxceci
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır böyle bir paylaşımda bulunmak istiyordum,bugüne kısmetmiş :),şimdi burada kendimi daha farklı bir şekilde tanıtıcağım ki daha eğlenceli olsun hepimizin animelerdede farkettiği bilindik 'dere' tiplerinden de çıkaracağınız şekilde kendimi tanıtayım ^-^

 

Adım,Ecem

16 Yaşındayım Ve Genelde Yaş konularını açmayı herkesten çok severim :D

Farklı hobilerim vardır,otome oyunları için psp mağzasını alt üst etmek,internetten japonca karaoke yapmak,mangaları ingilizcem pekişsin diye inat ingilizce okumak gerçi bu hoşuma gidiyor :D,yeni çıkacak animeleri en hızlı bir şekilde izleyebilmek için sabaha kadar site araştırmak,ve cosplay takıntısı var,küçük figuranlar satın alıp duruyorum,hani şu fairy tail'deki lucy'nin anahtarlarının koleksiyonundan.

 

Neyse işte :D,gelelim nasıl bir kişiliğim var,hani genelde böyle sorulmaz tabi ama kısacası,

 

 

 

Ben tam bir Kuudere (öndeki -_-)

 

AZQQNv.gif

 

 

 

Ve Biraz Da Tsundure'lik var

 

 

DoVVN1.gif

 

 

 

NY66MN.gif

 

 

 

 

vYddOR.gif

 

 

 

Burdada 'Dere'tiplerinin bilindiklerinden görüyorsunuz 

 

Pv44D9.jpg

 

 

Kuudere:Pek konuşmayan,ve ilgisiz duran,fakat karşısındaki kız/erkek kişiyle samimi oldukça,gerçek halini gösteren,daha samimi ve içten davranan kişilik.

 

Tsundere:Sürekli tartışmacı,kendi fikirlerini okuyan,ve belkide kaba davranan fakat aslında içinde tam tersi olan,yumuşak kalpli tatlı ve hoş bir kişilik.

 

Yandere:Psikopat derecesinde,birinden eğer hoşlanıyorsa,onu kimse ile paylaşamayan,aşırı derecede seven fakat sınırını koyamayan bu nedenle öldürme derecesine kadar seven kişilik.

 

Dandere:Asosyal,sessiz,pek ortamı olmayan,fakat uygun bir arkadaş yada herhangi bir kişi ile sohbet ettiğinde,rahat davranan olduğudnan daha doğal ve olgun gözüken kişilik.

Link to comment
Share on other sites

Ecemcim hoşgeldin, beni zaten tanıyorsun :D

Bu "Dere" tiplerini de sayende öğrenmiş oldum, kendime en yakın derede Kuudereyi seçtim :D

Şöyle bir düşündüm de 16 yaşında ben lise 3 ve 4 te ingilizce ders alayım diye dış ticaret bölümünü seçmiştim fakat ben lise 3e geçtiğimde dış ticarete ingilizce dersi koyulmamıştı :D Ee yani hal böyle olunca o yaşlarda benim ingilizcem translatelerden ibaretti, gerçi lisede verilen ingilizcenin de pek önemi yok ya, her yıl baştan geniş zaman, şimdiki zaman diye gidiyordu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.