Jump to content

Herkese Merhaba!

Xxceci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır böyle bir paylaşımda bulunmak istiyordum,bugüne kısmetmiş :),şimdi burada kendimi daha farklı bir şekilde tanıtıcağım ki daha eğlenceli olsun hepimizin animelerdede fa

Hoşgeldin Ecem, daha 16 yaşındasın kız, ingilizceyi ilkokulda mı öğrendin :P bende yandere tiplerden hoşlanıyorum

Hoş geldin demek lazım sanırsam :D ben Ayhan 17 yaşındayım ben :)

Hoşgeldin Ecem, daha 16 yaşındasın kız, ingilizceyi ilkokulda mı öğrendin :P bende yandere tiplerden hoşlanıyorum

Hoş geldin demek lazım sanırsam :D ben Ayhan 17 yaşındayım ben :)

Hoş geldin. :D Umarım forumda kalıcı olursun. ^^

Hoşgeldin

Hoşgeldin  :hi-onion-head-emoticon:

Hoşgeldin bu arada ben bırak ing. konuşmayı, bilmeyi normal türkçenin bile hakkından gelemiyorum azimine hayran kaldım, iyi forumlar dilerim... :)

Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon:   Çevirilerde bol şans  :good-job-onion-head-emoticon:

Ecemcim hoşgeldin, beni zaten tanıyorsun :D

Bu "Dere" tiplerini de sayende öğrenmiş oldum, kendime en yakın derede Kuudereyi seçtim :D

Şöyle bir düşündüm de 16 yaşında ben lise 3 ve 4 te ingilizce ders alayım diye dış ticaret bölümünü seçmiştim fakat ben lise 3e geçtiğimde dış ticarete ingilizce dersi koyulmamıştı :D Ee yani hal böyle olunca o yaşlarda benim ingilizcem translatelerden ibaretti, gerçi lisede verilen ingilizcenin de pek önemi yok ya, her yıl baştan geniş zaman, şimdiki zaman diye gidiyordu :D

Hoş geldin :)

Hoş geldiniz.

Hoş geldin Ecem bende Tuğrul :)

Hoşbuldum :D eh foruma aslında şubatta katıldım ama tanışma faslı bugün oldu o da komik yani :D herkese burdan çok sevgiler çevirilerimde şans dileyen ve destek çıkan arkadaşlara teşekkür ediyorum,ve ayrıca meltem abla seni tanımaz olur muyum :D, beni öven centılboy sende çok tatlısın ^-^  hepiniz çok hoşsunuz aranızda olmak çok güzel herkese iyi günler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.