Jump to content

Herkese Merhaba!

Xxceci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır böyle bir paylaşımda bulunmak istiyordum,bugüne kısmetmiş :),şimdi burada kendimi daha farklı bir şekilde tanıtıcağım ki daha eğlenceli olsun hepimizin animelerdede fa

Hoşgeldin Ecem, daha 16 yaşındasın kız, ingilizceyi ilkokulda mı öğrendin :P bende yandere tiplerden hoşlanıyorum

Hoş geldin demek lazım sanırsam :D ben Ayhan 17 yaşındayım ben :)

Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır böyle bir paylaşımda bulunmak istiyordum,bugüne kısmetmiş :),şimdi burada kendimi daha farklı bir şekilde tanıtıcağım ki daha eğlenceli olsun hepimizin animelerdede farkettiği bilindik 'dere' tiplerinden de çıkaracağınız şekilde kendimi tanıtayım ^-^

Adım,Ecem

16 Yaşındayım Ve Genelde Yaş konularını açmayı herkesten çok severim :D

Farklı hobilerim vardır,otome oyunları için psp mağzasını alt üst etmek,internetten japonca karaoke yapmak,mangaları ingilizcem pekişsin diye inat ingilizce okumak gerçi bu hoşuma gidiyor :D,yeni çıkacak animeleri en hızlı bir şekilde izleyebilmek için sabaha kadar site araştırmak,ve cosplay takıntısı var,küçük figuranlar satın alıp duruyorum,hani şu fairy tail'deki lucy'nin anahtarlarının koleksiyonundan.

Neyse işte :D,gelelim nasıl bir kişiliğim var,hani genelde böyle sorulmaz tabi ama kısacası,

Ben tam bir Kuudere (öndeki -_-)

AZQQNv.gif

Ve Biraz Da Tsundure'lik var

DoVVN1.gif

NY66MN.gif

vYddOR.gif

Burdada 'Dere'tiplerinin bilindiklerinden görüyorsunuz

Pv44D9.jpg

Kuudere:Pek konuşmayan,ve ilgisiz duran,fakat karşısındaki kız/erkek kişiyle samimi oldukça,gerçek halini gösteren,daha samimi ve içten davranan kişilik.

Tsundure:Sürekli tartışmacı,kendi fikirlerini okuyan,ve belkide kaba davranan fakat aslında içinde tam tersi olan,yumuşak kalpli tatlı ve hoş bir kişilik.

Yandere:Psikopat derecesinde,birinden eğer hoşlanıyorsa,onu kimse ile paylaşamayan,aşırı derecede seven fakat sınırını koyamayan bu nedenle öldürme derecesine kadar seven kişilik.

Dandere:Asosyal,sessiz,pek ortamı olmayan,fakat uygun bir arkadaş yada herhangi bir kişi ile sohbet ettiğinde,rahat davranan olduğudnan daha doğal ve olgun gözüken kişilik.

Meraba hoşgeldin sayende dereleri öğrendim daha önce duymamıştım.ben kuudere ve tsundere karışımına giriyomuşum onuda öğrendim.forumda sana iyi eğlenceler.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz.

Hoş geldin :)

Hoşgeldin!!!!!!!!! Çevirmenlere ve penguenlere karşı zaafım var onuda söyliyim B)

Hoşgeldin Hime-sama  :P  :D  :ph34r: 

Hoş geldin :) umarım güzel seriler çevirirsin 

Meraba hoşgeldin sayende dereleri öğrendim daha önce duymamıştım.ben kuudere ve tsundere karışımına giriyomuşum onuda öğrendim.forumda sana iyi eğlenceler.

Hoşgeldin

Hoşgeldin

Hoşbuldum arkadaşlar,teşekkürler hepinizle umarım iyi anlaşırız ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin imzandaki Ao Haru Ride mangasindan değil mi ^-^ Bende dün başladım mangaya güzel gidiyor ^-^ Umarım güzel zaman geçirirsin :)

Evet ao haru ride ^_^  çok sevdiğim mangalar arasında,teşekkürler :)

Hoşgeldin ben sinan  :)

Hoşbuldum bende ecem  ^_^

Düzenlenme: Papillon tarafından
üst üste mesaj atmak yasaktır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.