Jump to content

Tokyo Ghoul [Tanıtım]

Sina

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzun süre önce başladığım ve aşırı sevdigim manga Toukyou Kushu'nun yeni çıkan harika animesi hakkında herkes bilgi sahibi olsun diye tanıtayım dedim.    Eğer aranız kanlı şeylerle, yamyamlık ile, k

Rica ederim, bence hiç bekleme hemen başla, rahatça bu yazın en iyi animesi diyebilirim.  Kurgusu güzel degil, harika. :D Teşekkür ederim ^^'

Cık, 13 bölüm falan olur diye düşünürsek bu sezona 130 bölüm sıgdıramazlar. Malum olaya kadar getirecekler olayı, 80. bölümden sonrası olmayacak. İnan bana.  Zaten asıl konu oradan sonra başlıyor, nap

• 2 ay sonra...

tokyo ghoul açıkçası biraz kolay yere oynuyor. yine de iyi düşünülmüş bir anime olduğunu düşünüyorum. ama orijinal bir şeyler önermek yerine varolanı kendince revize edip güzel kullanıyor. biraz da şok faktöründen faydalanıyor. aslında biraz daha mütevazi olsaymış daha fazla sevebilirdim, ama bu haliyle çok iddialı ama iddiasını tam olarak yerine getiremiyor. zamanla açılır diye umuyorum. bu arada izlenesi bir anime gerçekten, kötü anlamda yazmadım bunları. sadece ufak bir hype oluşur gibi oldu, beklentilerinizi benim gibi yüksek tutmayın diye belirtiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Ken, Suzuya, Uta karakterleri gerçekten çok hoş. 

Konusu bakımından da anime çok iyi.

Ama tabii mide bulandırıcı sahneler de var...  :crying2-onion-head-emoticon: 

Düzenlenme: Papillon tarafından
14 puntodan büyük yazmayınız.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.