Jump to content

Tokyo Ghoul [Tanıtım]

Sina

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzun süre önce başladığım ve aşırı sevdigim manga Toukyou Kushu'nun yeni çıkan harika animesi hakkında herkes bilgi sahibi olsun diye tanıtayım dedim.    Eğer aranız kanlı şeylerle, yamyamlık ile, k

Rica ederim, bence hiç bekleme hemen başla, rahatça bu yazın en iyi animesi diyebilirim.  Kurgusu güzel degil, harika. :D Teşekkür ederim ^^'

Cık, 13 bölüm falan olur diye düşünürsek bu sezona 130 bölüm sıgdıramazlar. Malum olaya kadar getirecekler olayı, 80. bölümden sonrası olmayacak. İnan bana.  Zaten asıl konu oradan sonra başlıyor, nap

Malesef ki Seinen manga uyarlamaları klasiği yine burada da kendini göstermiş bulunuyor. Güzelim mangamızı, detaylardan yoksun ve düz shounen'i andıran bir animeye çevirmek bence seriye yapılan bir haksızlıktır. Bakalım gelecek bölümlerde bu değişecek mi.Merak ediyorum açıkcası..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok iyi tanıtım olmuş eline sağlık :)

Mangası çok hızlı çevriliyor galiba birkaç ay önce 30 sayı falan vardı diye hatırlıyorum  :o

Teşekkür ederim. :D

Bende tam bilmiyorum ama geç başlandıgı için çeviriye yetişemedi çeviri  bi türlü, ama internette özetlerini paylaşanlar falan var sorun olmuyor yani pek :D 

Malesef ki Seinen manga uyarlamaları klasiği yine burada da kendini göstermiş bulunuyor. Güzelim mangamızı, detaylardan yoksun ve düz shounen'i andıran bir animeye çevirmek bence seriye yapılan bir haksızlıktır. Bakalım gelecek bölümlerde bu değişecek mi.Merak ediyorum açıkcası..

Biraz bende öyle düşünüyorum, ilk bölümde atlanan kısımlar vardı. Biraz hızlı gittiler, iyi bir başlangıç yapmak için mi yoksa seriyi sığdırmak için mi yaptılar bilemiyorum. Umarım atlaya atlaya gitmez. Seinen mangaların kaderi bu herhalde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tam bana göre bir anime ya bu tür ana karakterin masum başlayıp sonradan psikopat olacağı animeleri çok seviyorum. Ya bir de animeyi görsellere yazınca ana karakterin beyaz saçlı bi hali çıkıyor, o haline dönüşmesini felan sabırsızlıkla bekliyorum çok güzel olacak çook. Açıkcası ben bu animeyi yine Turkanime.tvnin forumunda yaz animeleri listesinde görmüştüm ve o zamandan hoşuma gitmişti ana karakterin maskesi yüzünden çok hoş bi maske :D Fakat animenin ilk bölümünün sadece 1 beğenisi olunca üzülmüştüm baya bence daha çok ilgiyi hak ediyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.