Jump to content

Tokyo Ghoul [Tanıtım]

Sina

Önerilen İletiler

çok sağlam başladı yeni serimiz çok güzel...

Tabi güzel sonuçta Kaneki diye bi karakterimiz var *-*

İlk bölümden sardı gibi. Umarım böyle devam eder. *-*

Merak etme, ilerleyen bölümlerde daha da güzel olacak herşey. Araya dram falan da girince olaylar daha da mükemmel olacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzun süre önce başladığım ve aşırı sevdigim manga Toukyou Kushu'nun yeni çıkan harika animesi hakkında herkes bilgi sahibi olsun diye tanıtayım dedim.    Eğer aranız kanlı şeylerle, yamyamlık ile, k

Rica ederim, bence hiç bekleme hemen başla, rahatça bu yazın en iyi animesi diyebilirim.  Kurgusu güzel degil, harika. :D Teşekkür ederim ^^'

Cık, 13 bölüm falan olur diye düşünürsek bu sezona 130 bölüm sıgdıramazlar. Malum olaya kadar getirecekler olayı, 80. bölümden sonrası olmayacak. İnan bana.  Zaten asıl konu oradan sonra başlıyor, nap

kaç bölüm olacak bilgi yok türkanimede ve güzel bir başlangıç bana biraz zombileri anımsattı

Daha tam belli değil ama hızlı ilerliyor mangaya göre, sanırım 12 veya 13 olması ihtimal. Evet evet, kesin o sayılarda olacak, muhtemelen de 2. sezon gelecek. Çok mu ileriyi düşündüm :O

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

manga sını demin bitirdim bunu bir sezon sığdırmaya çalışırlarsa yazık olur  ama tanıtım resmine bakarsak işi bir sezonla bitirecekler galiba

resimler spoiler da

Cık, 13 bölüm falan olur diye düşünürsek bu sezona 130 bölüm sıgdıramazlar. Malum olaya kadar getirecekler olayı, 80. bölümden sonrası olmayacak. İnan bana. 

Zaten asıl konu oradan sonra başlıyor, napalım artık belki 2. sezon gelir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.