Jump to content

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Laf sokmaya sizin hakkınız var yani, durum yazınız bile bunun üzerine, kurallardan bir haber forum üyesini uyarmak laf sokmak demekmiş sayenizde öğrenmiş oldum, bana göre laf sokmak şöyle yapılır; forumumuza ne için üye olduğu bile belli olmayan, attığı iletilerin anime ve manga ile ilgisinin dahi bulunmadığı sadece durum yazıları ile varlığını kanıtlamaya çalışan, birde üstüne tutup admine laf etmek, özelden taciz etmek ayrıca çemkirmenin de bir sınırı olması nedeniyle banlandınız.

Mümkünse önce forumumuzun ne üzerine olduğunu anlayın, daha sonra kuralların süs olarak orada durmadığını ve uymanız gerektiğini kavrayın insanlık hali gibi sebeplerin gerçek hayatta da işe yaramayacağını da bir an önce öğrenin....

Çok şey yazarım hakkınızda ama şimdilik bu kadar laf sokmak yeter sanırım. 3 uyarınız zaten dolmuş size güle güle...

-ririchiyo-sama banned

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 184
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anjo   Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.   Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel haka

@Pufcuk  :head1:  5. uyarısını yakasına yapıştırdıktan sonra kendisini forumdan uğurluyoruz, tekrar gelecektir kesin (buraya yazayım ilerde lazım olur) lütfen geldiğinizde buranın durum altı boş muha

Bakabakashi 4'üncü uyarıyı aldı, herhalde zevk alıyor bu işten. Git biraz Sigmund Freud oku.

• Forum Admin

Moneira

Admine saygısızlık, uyarıları ciddiye almama, başka birinin konusunda verilen uyarı için ortaya zıplamasından dolayı kendisini evrenin ban adlı gezegenine sadece gidiş bileti ile uğurluyoruz, bir sonra ki gelişiniz de biraz daha akıllanıp forum adabını ve kurallarını öğrenerek aramıza katılmanızı bekliyor muyum emin değilim  -_- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.