Jump to content

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 184
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anjo   Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.   Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel haka

@Pufcuk  :head1:  5. uyarısını yakasına yapıştırdıktan sonra kendisini forumdan uğurluyoruz, tekrar gelecektir kesin (buraya yazayım ilerde lazım olur) lütfen geldiğinizde buranın durum altı boş muha

Bakabakashi 4'üncü uyarıyı aldı, herhalde zevk alıyor bu işten. Git biraz Sigmund Freud oku.

• Forum Admin

BerqO

Cyber

Berat diyip yüreğimize bastık eleman poker face çıktı  -_-

Bu üyenin başka hesapları da olduğu düşülmektedir. Bulununca onlar da şutlanacaktır :head1:  Bilen üyeleri de ispiyona davet ediyorum  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
Cувєя

Cinsiyet dişi yazıyor ama skype ta Berat yazıyor.. Berat isimli bir kız  :bled2-onion-head-emoticon:

Poker face Berata ait olduğuna kanıt bulduğum her hesabı banlayacağım! Mümkünse gelme foruma.. Poker faceleri bu forum istemiyor  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Emel ' in yazdığını buraya kopyalıyorum ek olarak Büşra diye mail adresi ile gelmiş  :huh: Berat Büşra b lerde ses benzeşmesi  :smile_oleyo: Zilyon tane forum var git oralarda oyna oyununu mümkünse buraya da uğrama   -_- 

Cувєя

Cinsiyet dişi yazıyor ama skype ta Berat yazıyor.. Berat isimli bir kız   :bled2-onion-head-emoticon:

Poker face Berata ait olduğuna kanıt bulduğum her hesabı banlayacağım! Mümkünse gelme foruma.. Poker faceleri bu forum istemiyor   -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Alper Güden kullanıcı adı ile gelen şahsiyet trollüğünü gidip başka yerler de yaşa yüzsüzlüğün de bu kadarı olur pes diyorum, herhangi bir şekilde adi bilinen ama lazım olmayan şahsiyet ile tekrar geldiğinde muhatap olan herkes uyarıdan da, bandan da payını alacak.  

:head1:

Lee Sin 

Bu kadar olur yuh yaaa :o Dalganı geçeceğin başka yer kalmadı da mı buraya dadandın nasıl bir egon var senin yazık yaa, acınacak haldeymişsin, senden ummazdım sanal dünya yalan dünya bunun gibiler yüzünden herkes zan altında kalıyor -_- 

Bunlar kim mi? Yukarıdaki adı geçen şahsiyet ile aynı kişiler bir de tutup şahsiyet diyorum ama onda bunun zerresi kalmamış bu kadar lafın arkasından gelirse ........  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

YuSei

3 uyarısı olmasına rağmen iyi niyetimiz ile yaklaşıyoruz yine bildiğini okuyor,laf demeye devam ediyor. Forumu ve forum oyunlarını amacına uygun kullanmadığı, verilen sözlü ve yazılı uyarıları görmezden geldiği, anime evreni denilen bu yerde 1 seriye takılıp fanlığı abartarak başka bir anlama taşıyan bu üyeyi kendi küçük gezegenin de baş başa bırakıyoruz.

Admine diklenme kısmını unutmuşum, bitmediniz gittiniz   :head1:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.