Jump to content

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 184
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anjo   Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.   Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel haka

@Pufcuk  :head1:  5. uyarısını yakasına yapıştırdıktan sonra kendisini forumdan uğurluyoruz, tekrar gelecektir kesin (buraya yazayım ilerde lazım olur) lütfen geldiğinizde buranın durum altı boş muha

Bakabakashi 4'üncü uyarıyı aldı, herhalde zevk alıyor bu işten. Git biraz Sigmund Freud oku.

• Forum Admin

@Pufcuk  :head1: 

5. uyarısını yakasına yapıştırdıktan sonra kendisini forumdan uğurluyoruz, tekrar gelecektir kesin (buraya yazayım ilerde lazım olur) lütfen geldiğinizde buranın durum altı boş muhabbetler veya bir arkadaşlık sitesi olmadığını, anime ve manga formu olduğunun bilincinde olarak üyeliğinizi yapınız.

Bu arada adminler gaddar diyenlere 3 uyarısını çoktan doldurduğu halde, üyeler hala forumda vakit geçirebiliyorsa bu bizim iyi niyetimizdendir ha size göre gaddarlık ise evet gaddarız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Forum Admin

Anjo

Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.

Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel hakarete kadar giden saçma sapan ergenimsi itirazlar. Şu foruma ne zaman aklı başında bir adam gelecek çok merak konusu. Senin suçladığın adam 4 gündür acil nöbeti tutarak insan hayatı kurtarıyor edepsiz. Hayattaki bir çok değerli şeyi senden çok görüyorum ve senden daha iyi görüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hanım ağa neden işimi elimden alıyorsun durumunda gayet güzel giydiriyordum ona etek ceket ama bir baktım eleman uçuşa geçmiş  :smile_artiz: Eline sağlık müdahale den kişinin ben olduğumu söylemem rağmen hala gidip hıncını başkalarından çıkarabilen bir varlığın amacı sorgulanır zaten  :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Tutturmuş bir üye 86 iletisi ile bir konu açmış da kendisi de açabilirmiş de.. açtığı konuda paylaştığı hikaye çok önemliymiş de ben önemsiz gördüğüm için benim hayatımda anime ve mangalardan daha önemli bir şey yokmuş da.. bir de bana diyor hani evden dışarı çıkmayan bir otaku olsam anlayacağım... Evime gidemiyorum ya ben elemanın dediği şeye bak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.