Jump to content

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Robertgele miydi Richardgele miydi işte ... Gelebole gelebole bubyana bir şey diyeyim sana açtığın konu gözlerimde bayram havası yaşattı :P

Bari spoilera alsaydın açınca şok oldum resmen benim gibi masum bir genç bayana yapılmazdı bu :D

Şimdilik reklamcı olarak işaretleyip tasmasını taktım bilgisayara geçince will be banned!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 184
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anjo   Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.   Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel haka

@Pufcuk  :head1:  5. uyarısını yakasına yapıştırdıktan sonra kendisini forumdan uğurluyoruz, tekrar gelecektir kesin (buraya yazayım ilerde lazım olur) lütfen geldiğinizde buranın durum altı boş muha

Bakabakashi 4'üncü uyarıyı aldı, herhalde zevk alıyor bu işten. Git biraz Sigmund Freud oku.

• 1 ay sonra...
  • Forum Admin

@erdemekshi

Tamam sitenizin tanıtımını yapabilirsiniz dedik de bu kadar da suyunu çıkarun demedik, zaten bir adet nur topu gibi bir konunuz varken neden ısrarla başka başka bölümler altında yine aynı konuyu açarsınız ki göremeyen kalmasın diye yapıyorsanız kusura bakmayın artık görmeyen birileri kalacak bir kolunuzun altına Op figürleri, diğerin kolunuzun altına SAO figürlerini verip forumdan uğurluyoruz kalın sağlıcakla :bann:

Buradan da reklamını yapmış oldum hadi yine iyisin :bounce-smiley-face:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

@RevyRoBeRTa

Hiç bir fansuba çeviri için baskı yapılamaz. Hele ki akıl hiç verilemez, çok iyi biliyorsan sen yap bizde görelim derler ki dedim bile, en sevmediğim söylev biçimidir ama bazılarınız gerçekten hak ediyor. Daha fazla açıklama yapmak istemiyorum çünkü anlaşılmayacağını biliyorum kısaca  :bann:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.