Jump to content

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

Recommended Posts

• Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Anjo   Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.   Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel hakarete kadar giden saçma sapan ergenimsi itirazlar. Şu foruma ne zaman aklı başında bir adam gelecek çok merak konusu. Senin suçladığın adam 4 gündür acil nöbeti tutarak insan hayatı kurtarıyor edepsiz. Hayattaki bir çok değerli şeyi senden çok görüyorum ve senden daha iyi görüyorum.

@Pufcuk  :head1:  5. uyarısını yakasına yapıştırdıktan sonra kendisini forumdan uğurluyoruz, tekrar gelecektir kesin (buraya yazayım ilerde lazım olur) lütfen geldiğinizde buranın durum altı boş muhabbetler veya bir arkadaşlık sitesi olmadığını, anime ve manga formu olduğunun bilincinde olarak üyeliğinizi yapınız.   Bu arada adminler gaddar diyenlere 3 uyarısını çoktan doldurduğu halde, üyeler hala forumda vakit geçirebiliyorsa bu bizim iyi niyetimizdendir ha size göre gaddarlık ise evet gaddar

Bakabakashi 4'üncü uyarıyı aldı, herhalde zevk alıyor bu işten. Git biraz Sigmund Freud oku.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.