Jump to content

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 184
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anjo   Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.   Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel haka

@Pufcuk  :head1:  5. uyarısını yakasına yapıştırdıktan sonra kendisini forumdan uğurluyoruz, tekrar gelecektir kesin (buraya yazayım ilerde lazım olur) lütfen geldiğinizde buranın durum altı boş muha

Bakabakashi 4'üncü uyarıyı aldı, herhalde zevk alıyor bu işten. Git biraz Sigmund Freud oku.

• Forum Admin

Alıntı

Türkanime Forum adminleri 150 gönderi diye kısıtlama koymuşsunuz. sayenizde imzamda ki resimleri çıkartamıyorum.
Gereksiz yere 2de1 kuralları ve düzeni değiştirmeyin. 150 gönderi ne ya ben her seferinde ayrıca kuralları okumak için 10-20dk harcıyamam.

Sadece üstteki resim kalacak şekilde düzenlerseniz sevinirim. En azından kısıtlamaları koyarken biraz dikkat edin!
Sonra da ceza keserseniz kesin yapamadığım birşey yüzünden. Hemen halledin şunu!!

Asabi çocuk! Kıyamam! Texas mı la burası? Mümkünse terbiye terese yol yordam öğrenmeden gelme foruma!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

WildGenie

Alıntı

Çeviri çıkarmakta geciken grubu protesto etmek için kendilerini öldüren yüzlerce hayranı olan bir fansub grubunun fantastik maceraları: 

1 bölüm - Kaç kişinin videoları indirdiğini öğrenmek için, hayranlarını flood yapmaya teşvik eden yöneticiler.

Böyle bir şeye ihtiyacımız yok çok şükür. Bunları söylemekten bıktım ama...

Bir bölümün çevirisi en kısa uğraşılsa 2 saat sürer. Ek olarak bu çevirinin dosyasını çevirecek şekilde internette bulmak hele ki eski bir seri ise neredeyse imkansızdır. Kişi çevirisini beş kuruş para almadan çevirir ve sunar. Onun keyfine bağlıdır çevirip çevirmemek. Sana ne ne zaman çevireceğinden? Çok istiyorsan izlemeyi git parası ile çevirt birisine ya da bi zahmet yabancı dil öğrenip yabancı sitelerden izle. Kimse senin paşa gönlün için iş yapmıyor burada.

İleti atmadan anime indirememe kısıtlaması emeğe saygı olsun diye konmuştur. Hani hiç öğrenemediğiniz nezaketi zorla yaptırtmak için. TAÇE kimin kaç kez anime indirdiğini merak da etmiyor. Bunu bilmeye ihtiyacı da yok çok şükür. 

Böyleleri gelip de izlemesin anime falan lütfen...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.