Jump to content

2014 En Beğenilen Bahar Sezonu Animeleri

Yabus

Önerilen İletiler

İlk Başta Söylemeliyim Ki Bunlar Benim Şahsi Düşüncem Bazılarını Atlıyorum Yoksa Uzun Sürecek

Mahouka Koukou No Rettousei Seri Bitmemesine Rağmen 6. Olmasına Şaşırdım No Game No Life 1. Sıranın Hakkını Veriyor Zaten Mekakucity Actors 2.Sırada Olmasına Şaşırdım Şahsen Beğenmemiştim

4. Sırdakini İzlemedim O Yüzden 1 Yorum Yapamıyorum 3 Ve 5 Gayet Güzeldi Sıralamaları Bana Göre İyi 7. Sırada Bizi Gokukoku No Brynhildr Serisi Karşılıyor Tanıtımını Okumuştum Başlamayı Düşünüyorum Güzele Benziyor

9.Sırada Hitsugi No Chaika Serisi İzlemedim Fakat İzlemeyi Düşünmüyorum 10. Sırada Haikyuu!!! Tamamlanmayan Seriler Nasıl Bu Sıralamaya Girer Anlamıyorum Akuma No Riddle İzlemedim Başlamayı Düşünüyorum Baya Güzel 1 Animeye Benziyor

11. Sıradaki Bokura Wa Minna Kawaisou Gayet Güzeldi Fakat Final Olmadı Gibi 13. Sırada Soredemo Sekai Wa Utsukıshi Gayet Güzeldi Ben Savaş Ve Daha Çok Komedi Beklemiştim Ama Bu Hali İlede Gayet İyi Olduğunu Düşünüyorum

14. Sırada  Mangaka-san to Assistant-san to The Animation Bazı Sebeblerden Dolayı İzlemedim Ama En Kısa Sürede Başlıycam Biraz Tuhaf Da Olsa 18. Seri Seikoku No Dragonar Güzel 1 Seriydi Eğlenceli Olsada Bazı Bölümlerinde Burası Daha İyi Olabilir Diye Düşündüğüm Olmuştu 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Goukoku no Brynildr'in ilk 5`te olması gerekiyordu, her bir bolumu cok guzeldi ve konusu zaten muhteşemdi,

Mahouka iyi oy almış, konusu güzel olmasına karşın işlenişi çok yavaş ve ana karakterdense diğer karakterler daha bi ön planda neyse sabirla beklmeye devam Shiba Tatsuya için.

No game'i yeni izlemeye başladım,seride oyun oynadıkları zaman çok eğlenceli oluyor, her bolum bi oyun bekleyisi icindeydim :D

Mangaka-san da tam yerinde siralamasini bulmuş bence, onun disinda daha izlemedigi bircok bahar serisi var...

NOT: Bu ankete Japonlar oy vermedi sanirim cunku onlarin favorisi Love Live ve Jojo'nun yeri bayağı düşük :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.