Jump to content

İyi manga çizebilen yetenekler

✴dovahkiin

Önerilen İletiler

bu konudan her gördüğümde kenara para atsaydım keşke

edit: yanlış anlama diye bir edit yapayım madem

bak bu iş zordur. Çok zor. En iyi ihtimalle çizimleri iyi birini bulabilirsin ama onu da kapmışlardır zaten. Kaldı ki öyle biri kendi kendine çizgi roman ve ya fanmanga -ben böyle diyorum ziraa daha öyle manga denecek kalitede bir Türk çizer görmedim ülkemizden, bir tane almanyadan çıkmış gerçi- yapmış/yapıyordur.

Anlıyorum bir heves konuyu açtın ama gerçekler acıdır. Keşke yapsan ama durum bu yani :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önemli Olan İyi Olması Değil Önemli Olan Cesaret Edip Tüm Eleştirilere Kendini Hazırlamak Çizimler Veya Hikayeler Çizildikçe Yada Yazıldıkça Gelişir ✴dovahkiin Sana Tavsiyem Hikayeni Yaz Eğer Beğenilirse Sende Memnun Olursan Kesinlikle 1 Çizer Seninle İletişime Geçer Hikayeyi Önceden Hazılamanı Tavsiye Ederim Daha Önce Bu Hataya Düştüm Ve Düşende Vardır Eminim Bazen Hayal Gücün Hiç Çalışmaz Bazende Seviyesi Tavan Yapar Hikayeni Hazırla Foruma Sun Eminim Çizer Bulacaksındır  Çok Konuştum Kusura Bakmayın Başarılar Umarım 1 Çizer Bulursun...

(Tartışma Ortamı Yaratmayalım Lütfen Herkesin Kendi Fikri)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önemli Olan İyi Olması Değil Önemli Olan Cesaret Edip Tüm Eleştirilere Kendini Hazırlamak Çizimler Veya Hikayeler Çizildikçe Yada Yazıldıkça Gelişir ✴dovahkiin Sana Tavsiyem Hikayeni Yaz Eğer Beğenilirse Sende Memnun Olursan Kesinlikle 1 Çizer Seninle İletişime Geçer Hikayeyi Önceden Hazılamanı Tavsiye Ederim Daha Önce Bu Hataya Düştüm Ve Düşende Vardır Eminim Bazen Hayal Gücün Hiç Çalışmaz Bazende Seviyesi Tavan Yapar Hikayeni Hazırla Foruma Sun Eminim Çizer Bulacaksındır  Çok Konuştum Kusura Bakmayın Başarılar Umarım 1 Çizer Bulursun...

(Tartışma Ortamı Yaratmayalım Lütfen Herkesin Kendi Fikri)

Hikayem var birden aklima geldi ama iyi bisey cikabilir potansiyelli
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.