Jump to content

Spoiler Kullanım Klavuzu

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Selam gençler;

İşsiz adminleriniz olarak sizler için forumda yardımcı olacak bazı şeyler hazırladık : :)İlk olarak spoiler a almayı yeni gelen ve çözememiş üyelerimize anlatalım :)

İlk olarak paylaşmak istediğiniz resmi ya da videoyu internet sitesinden bulup linkini kopyalamanız gerek.. Eğer spoiler içinde sadece yazı olacaksa ilerde bahsedeceğim :D :D Ek olarak resim ve video eklemekten de bahsedeyim. Resim için resim butonuna tıklayıp resmin linkini çıkan pencereye yapıştırıyorsunuz. Video için ise ikinci spoiler daki BBCode yerine tıklayıp media seçeneğini seçip url yi oraya yapıştırıyorsunuz..

DJq6fyg.png

Sonrasında ileti kutusundaki Özel BBCode butonuna tıklayıp spoiler seçeneğini seçiyorsunuz.Yazmak istediğiniz metni yazıyorsunuz ya da direk tamam a tıklayıp iki spoiler ortasına gelip metninizi resminizi videonuzu yukarı bahsedilen şekilde eklediğinizde ahan da oluyor size spoiler :)& :); :)))))& :);

eK07ehu.png

Ek olarak spoiler ı izlediğiniz anime hakkında daha izlememiş olanların heyecanını kaçıracak bir bilgi vereceğinizde, Büyük boyutlu resim paylaşacağınızda ya da video paylaşacağınızda kullanmaktan çekinmein lütfen :) Açıktaki her büyük boyutlu dosyanız forumun hızının azalmasına neden olmakta :) Ayrıca acımasızca spoiler butonu kullanmadan spoiler verenlerin gözünün yaşına bakmadan banlarım ^_^ 

Not: Örnek resimler için Zeynep Admine teşekkürler :)& :); :))))& :);  Kendisi resimlerde farklı yöntemlerden de bahsetmiş :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Power of Kornişon turşusu  :D  :D  yürü be kim tutar seni (önce bi güzel gazlıyalım) hazır el atmışken bir de şu gif küçültme işine değinsen ben forumda baktım tatmin edici bir cevap yok

Buyrunuz, afiyet olsun  :P

http://forum.turkani...-lütfen-okuyun/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Buyrunuz, afiyet olsun  :P

http://forum.turkani...-lütfen-okuyun/

ahdggsd bunu da bu bölüme taşıdım :D

hmm benım aradığım anahtar kelimelerle bu konu çıkmamıştı ama neyse artık

teşekkür edeceğimi zaten biliyosunuz

Konuya etiket ekledim artık çıkar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.