Jump to content

Merhaba

Swooger

Önerilen İletiler

Selam ben Emir, beni forum yerine daha çok chat'de göreniniz vardır. Neden olduğunu söylersem forum gibi ortamlara girdiğimde bırakmak zor oluyor!

Her neyse bugün o tabumu yıkıp kayıt oldum foruma. Sanırım artık buraya da 1 saat gibi bir süre ayırabilirim artık. Bir çoğunuz beni tanımasa da ben bir

çoğunuzu tanıyorum, kendimi tanıtmak ve özetlemek istersem:

Yeri gelince şakacı, yeri gelince ciddi biriyim.

Hobilerim : Yüzmek, Manga koleksiyonu yapmak (Zaman ve Para olunca!) Figürler, Müzik, Oyun vb.

Amacım : Yok!

Bunların dışında Blog yazmayı seven birisiyim tasarım kodlama alanlarında yeteneğim vardır ve League of Legends ve Payday 2 aşırı derecede oynayan bilirim zamanımın yarısı neredeyse bu iki oyuna gidiyor. 

League Of Legends : Summoner 4 - Diamond 5

Bunlar dışında her kümede olan smurf hesaplarımda bulunmaktadır, Plat,Gold,Silver ve Bronz gibi.

Payday 2 : Steam id verirseniz eklerim

Tanışma ve Kaynaşma dışında, yakında büyük bir sürpriz yapacağım. Genellikle erkeklerin ilgisini çekebilecek türden bir tane! :)

Edit : Chat hesaplarım şu şekildedir -

Etsote, IceBlue, Kelnes, Kelness ve Sovalita

Tanıştığıma Sevindim! (>‿◠)✌

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin, raporunu okudum, umarım laf yetiştirmek veya tartışma ortamı yaratmak için üye olmamışsındır, geçmiş gitmiş olay çevirmenlerin kendi aralarındaki çekişmeler, ben olsam öyle bir konuyu direk silerdim, artık böyle tartışma yaratacak saçma sapan konulara izin verilmeyecek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin, raporunu okudum, umarım laf yetiştirmek veya tartışma ortamı yaratmak için üye olmamışsındır, geçmiş gitmiş olay çevirmenlerin kendi aralarındaki çekişmeler, ben olsam öyle bir konuyu direk silerdim, artık böyle tartışma yaratacak saçma sapan konulara izin verilmeyecek

Sevindim! foruma tartışma yaratmak için kayıt olmadım fikrimi belirttim. :P

Hoş bulduk :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.