Jump to content

Forum Kuralları, İşleyişi vs Hakkında Soru - Cevap Köşesi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şimdi genel merak edilenler hakkında konular açıyoruz ancak, üyelerin kafasına yatmayan çözemediği forum işleyişi hakkında soru sorabildiği bir yer olsun dedik -_- Mesela aklıma gelen bir Forum p

Resimleri eklemeniz ve anlamayanların görmesi için atıyorum... Çoklu alıntıyla iletileri alıntılayın... İletinize gelerek...   Resimler gözükmüyorsa link olarak... http://img

Ben hala yumurta mı tavuktan yoksa dinazor mu kertenkeleden çıkar çözemedim. ;) Birazdan nasıl cümlelere ve fotoğraflara link verilir onu anlatıyım B)

Posted Images

• Forum Admin
59 dakika önce, Mitsuko yazdı:

Anime bölümü nasıl izliyoruz çevirileri nerede sabahtan beri siteyi turladım ama çözemedim sadece animenin bilgilerini görüyorum bölümleri nerden açılıyor yardımcı olursanız seviniri:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Bölüm linklerini görebilmen için o konuya yorum yapman gerek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Forum Admin
Sena33, 10 dakika önce yazdı:

Günlükler tam olarak ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor?

Günlük bölümü şu an aktif olarak açık olmayan bir uygulama. Forumumuzda kullanmıyoruz. Tema gereği var sanırım.

Muhtemelen günlük tutmak için olan bir uygulama.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Forum Admin
1456ha, 3 dakika önce yazdı:

Durum güncellemesi tam olarak nereden yapılıyor acaba? Epey arandım ama bulamadım bir türlü :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Mobilden ana sayfadan olmuyor. Sitede chat kutusunun altından normalde ama profilinizden de direkt yazabilirsiniz. Böylee mobilden de durum güncellemesi olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
1456ha, 26 dakika önce yazdı:

Chat kutusunun altında sadece güncellenen durumlar gözüküyor ama değil mi? Yeni bir güncelleme yazmak için profilden nereden yazılıyor onu bulamıyorum :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Oradan da güncelleniyor normalde ama sunucu taşınınca orada sıkıntı oldu. Bir saniye göstereyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
1456ha, 28 dakika önce yazdı:

Chat kutusunun altında sadece güncellenen durumlar gözüküyor ama değil mi? Yeni bir güncelleme yazmak için profilden nereden yazılıyor onu bulamıyorum :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Alttaki resimlerde profilin ve etkinlik duvarın var oradan yazdığın şeyler duvarında görünüyor

Screenshot_20170729-210401.png

Screenshot_20170729-210410.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.