Jump to content

Forum Kuralları, İşleyişi vs Hakkında Soru - Cevap Köşesi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Şimdi genel merak edilenler hakkında konular açıyoruz ancak, üyelerin kafasına yatmayan çözemediği forum işleyişi hakkında soru sorabildiği bir yer olsun dedik -_-

Mesela aklıma gelen bir Forum püf noktası söyleyeyim...

Bir üyenin iletisini alıntılayacaksınız. Alıntı dediniz aşağıya otomatik kopyaladı. Cevabınızı yazdınız gönderdiniz. Sonra bir baktınız ki bir kaç tane daha ileti alıntılamanız gerekiyor.. Ama öyle yaparsanız flood yani üst üste mesaj atma olacak.. :o

Bu kez şöyle yapın.. Çoklu alıntıya tıklayıp alıntılamak istediğiniz iletileri alıntılayın ve aşağıya direk kopyalasın siz de ctrl+a ya basın sonra ctrl+x e basın.. Üstteki iletinize gelin iletiyi düzenleye tıklayın.. Sonra ctrl+v yapıp farenizle istediğiniz alıntının altına istediğiniz cevabı yazın :)

Bana bunu Ercan öğretmişti :D Belki benim gibi mankafalar vardır bunu bulamayan :P faydası olur umarım :)

Ek bir mesele daha birisine özel mesaj attınız konuştunuz. Sonra bu kişiye bir daha başka bir konu hakkında mesaj atacağınız zaman eğer o önceki mesajı silmemişseniz sohbet eder gibi önceki mesajdan yazın.. Böylelikle mesaj kutumuz hızlıca dolmaz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şimdi genel merak edilenler hakkında konular açıyoruz ancak, üyelerin kafasına yatmayan çözemediği forum işleyişi hakkında soru sorabildiği bir yer olsun dedik -_- Mesela aklıma gelen bir Forum p

Resimleri eklemeniz ve anlamayanların görmesi için atıyorum... Çoklu alıntıyla iletileri alıntılayın... İletinize gelerek...   Resimler gözükmüyorsa link olarak... http://img

Ben hala yumurta mı tavuktan yoksa dinazor mu kertenkeleden çıkar çözemedim. ;) Birazdan nasıl cümlelere ve fotoğraflara link verilir onu anlatıyım B)

Posted Images

Forum işleyişi hakkında bir direniş örgütü var samet abiden bana bırakılan adminlere karşı geliyoruz  B) konuları kaynatıyoruz  :ph34r: her an her yerde gözümüz var  :rolleyes: bize gelmek isteyen belirtsin yeter  :happy-onion-head-emoticon:

Not: Bir şey olduğu zaman örgüt olarak direnişcimize sahip çıkarız 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onu ben bir yerde anlattım cicim :)

Peki bunların nasıl kullanıldığını? :3 

:3:  :31:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :bled2-onion-head-emoticon:  :hi-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:  :admire-onion-head-emoticon:  :full-onion-head-emoticon:  :eating-me-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:  :dreaming-onion-head-emoticon:  :embarrassed3-onion-head-emotico 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Peki bunların nasıl kullanıldığını? :3 

:3:  :31:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :bled2-onion-head-emoticon:  :hi-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:  :admire-onion-head-emoticon:  :full-onion-head-emoticon:  :eating-me-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:  :dreaming-onion-head-emoticon:  :embarrassed3-onion-head-emotico 

Onu da millet anlar artık iş bir oku görmekle başlıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.