Jump to content

Forum Kuralları, İşleyişi vs Hakkında Soru - Cevap Köşesi

Önerilen İletiler

Amygirl, Bir saat önce yazdı:

Alttaki resimlerde profilin ve etkinlik duvarın var oradan yazdığın şeyler duvarında görünüyor

Sanırım o alttaki "Ne düşünüyorsunuz" kısmından yazılıyor, değil mi? Bende o kısım yok, ondan bulamıyormuşum galiba şimdi anladım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Yine de teşekkürler @Amygirl-san :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şimdi genel merak edilenler hakkında konular açıyoruz ancak, üyelerin kafasına yatmayan çözemediği forum işleyişi hakkında soru sorabildiği bir yer olsun dedik -_- Mesela aklıma gelen bir Forum p

Resimleri eklemeniz ve anlamayanların görmesi için atıyorum... Çoklu alıntıyla iletileri alıntılayın... İletinize gelerek...   Resimler gözükmüyorsa link olarak... http://img

Ben hala yumurta mı tavuktan yoksa dinazor mu kertenkeleden çıkar çözemedim. ;) Birazdan nasıl cümlelere ve fotoğraflara link verilir onu anlatıyım B)

Posted Images

• 4 hafta sonra...
Nayru, 07.07.2014 - 14:11 yazdı:

pratik olarak denemek lazım galiba şuan kafamda canlanmadı  :D  :D 

1. Cevap 

Kaxell, 07.07.2014 - 15:17 yazdı:

Ben hala yumurta mı tavuktan yoksa dinazor mu kertenkeleden çıkar çözemedim. ;)

Birazdan nasıl cümlelere ve fotoğraflara link verilir onu anlatıyım B)

2. Cevap 

Kaxell, 07.07.2014 - 16:02 yazdı:

Hah! O zaman işi bırakıp direnişe katılıyorum B)  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

3 . cevap 

Kısaca olay bu arkadaşlar. Flood yapmanın önüne bu şekilde geçebilirsiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

az önce flood yaparak bir sürü kişiye cevap yazdım ve keşke bunun bir yolu olsaydı diye düşündükten sonra bu yararlı yazıyı buldum :D keşke ilk bunu okusaydım ama olsundu :d şimdi yukarı gidip tek tek yapmaya çalışcam ama resimli anlatıma da hayır demem :haha-milk-bottle-emoticon::muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Teşekkürler !

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dortseker, 06.09.2017 - 19:05 yazdı:

az önce flood yaparak bir sürü kişiye cevap yazdım ve keşke bunun bir yolu olsaydı diye düşündükten sonra bu yararlı yazıyı buldum :D keşke ilk bunu okusaydım ama olsundu :d şimdi yukarı gidip tek tek yapmaya çalışcam ama resimli anlatıma da hayır demem :haha-milk-bottle-emoticon::muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Teşekkürler !

Galiba senin yaptığını bende yaptım hepsi senin suçun senin yaptıklarını yapmıştım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:galiba sonum böyle olucak > :beaten-onion-head-emoticon:En azından bilgi sahibiyim artık:haha-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dortseker, 06.09.2017 - 19:05 yazdı:

xloqe, 3 saat önce yazdı:

Galiba senin yaptığını bende yaptım hepsi senin suçun senin yaptıklarını yapmıştım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:galiba sonum böyle olucak > :beaten-onion-head-emoticon:En azından bilgi sahibiyim artık:haha-milk-bottle-emoticon:

Resimli anlatımı yakında hallederim. Flood/Spam yaptığınız yorumların alt kısmında gizle seçeneğinden gizlemeniz mümkün bir nevi silme işlemi görüyor. 

:super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.