Jump to content

( 01 / ? ) Ao Haru Ride

Mayu

Önerilen İletiler

tumblr_miwd0cnl951qlucmro1_400.png

Anime Adı: Ao Haru Ride

Türü: Shoujo, Romantik, Komedi, Yaşamdan Kesitler, Dram

Bölüm Sayısı: 12

Çevirmen : Mayu

Encoder: Mayu

Konusu :Yoshioka Futaba'nın, yeni bir lise öğrencisi olarak imajını ve hayatını baştan yaratmak istemesinin birkaç sebebi vardır. Sevimli görünümünden dolayı, ortaokulda kız arkadaşları tarafından dışlanmıştır ve bir yanlış anlaşılma yüzünden, hayatı boyunca hoşlandığı tek erkek olan Tanaka-kun'a aşkını ilan edememiştir.

Şimdi lisede, arkadaşları onu yine kıskanmasın diye, mümkün olduğunca erkeksi görünmeye kararlıdır. Hayatını böyle mutlu mesut bir halde sürdürürken, tekrar Tanaka-kun'la karşılaşır, ama şimdiki adı Mabuchi Kou'dur. Ona, çocukken kendisinin de aynı duyguları beslediğini, ama artık hiçbir şeyin aynı olamayacağını söyler. Futaba, üç yıl önce başlamaya fırsat bile bulamamış aşkını sürdürebilecek midir?

İndirme Linkleri

1.Bölüm : https://mega.co.nz/#!eFNXmDBC!3GiGIZ1OK3MAnruNRsCo3ythd0jlwKdEdEilvexXk3s

Bu benim ilk çevirim :) umarım beğenirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Anime Sever :) Kesinlikle Dram ve Aşkı çok iyi anlatacağına eminim her zamanki gibi Koreli filmden alınmış bu muhteşem eserin Mangası  'Io Sakisaka' tarafından yazılırken TV bölümünde bir o kadar güçlü senarist var olmakta 'Tomoko Konparu' bu ikilinin  çalıştığı yapılar genelde ağlatan ve ağlattıkça farklı bir hislere bürünmenizi sağlayan harikulade animeler olmaktadır. :)

5775580207_198e6902e2_b.jpg

Çekimler sırasında  yönetmen ağladığını ve ağladıkça daha fazla ağlayacağını hissedince yardımcı asistanın yönetmesini istemiştir.  TV yönetmeni 'Ai Yoshimura'  çekimlerin zor olacağını ve ağlamak duygusunu izleyiciye tam anlamıyla hissettireceği sözünü vermiştir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bölümü izledim güzeldi merak edip mangasının son bölümlerini okudum ve hayal kırıklığına uğradım açıkcası böle bir  seri o şekilde ilerlememeliydi diye düşünüyorum

Spolier istemeyen açmasın ağır spolier içerir.

Futaba gidip kolayca başkasından hoşlanıp kao yu unutması ve daha

sonra mangakanın aşk üçgenine çevirmeye çalışmış manga orda kalmş ama yinede futabanın bu kdr kolay unutup diğer çocuğa bu kdr bağlanması çok sinir bozucu açıkcası

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.