Jump to content

merhaba

ess

Önerilen İletiler

normalde bir şeyler demem gerekir ama ne diyeceğimi tam bilemiyorum o yüzden direk aklımdan geçeni söyleyeyim hoşgeldin ve sana kendimdende biraz bahsedeyim ben çok duygusalım kitap okumayı severim ama fazla değil beğendiklerimi okurum müzik dinlemek beni mutlu eder otaku seviyesine çok yakınım ama otaku diyebiliriz çünkü sürekli anime izlerim bir günde 200 bölüme yakın animeyi bitirebilirim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konnichiwa! HERKESE MERHABA! Siteyi uzun zamandır takip ediyordum, anime izliyordum ancak şu an bulabildim vaktimi üye olmak için. Ben Ess kendi adımın kısaltılmış hali, arkadaşlarımın bana taktığı is

Hoş geldin. Sevdiğin şeyler benimkilere çok benziyormuş :D  Sadece beşincisi eksik bende. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin tekrar hoş geldin :D

Aramıza hoş geldin Ess :) Sporla ilgilenmiyorsun galiba. Sana tavsiyem o listeye sporuda ekle :)

• Forum Admin

Sen de hoş gelmişennn yeni üye  ^_^ keyifli forumlar, paylaşımlar falan filan işte  :ph34r: bir admin atasözünü seninle paylaşmadan geçemiycem, kurallara uyalım hep beraber eğlenelim  :D günün anlam ve özetini paylaştık görevimiz yaptık hadi kaçar ben -_-

tekrar ,

Hoş Geldin  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

normalde bir şeyler demem gerekir ama ne diyeceğimi tam bilemiyorum o yüzden direk aklımdan geçeni söyleyeyim hoşgeldin ve sana kendimdende biraz bahsedeyim ben çok duygusalım kitap okumayı severim ama fazla değil beğendiklerimi okurum müzik dinlemek beni mutlu eder otaku seviyesine çok yakınım ama otaku diyebiliriz çünkü sürekli anime izlerim bir günde 200 bölüme yakın animeyi bitirebilirim 

Aynen, kesinlikle ben de :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: çoook memnun oldum tekrar :wub: :wub: :wub:

Sen de hoş gelmişennn yeni üye  ^_^ keyifli forumlar, paylaşımlar falan filan işte  :ph34r: bir admin atasözünü seninle paylaşmadan geçemiycem, kurallara uyalım hep beraber eğlenelim  :D günün anlam ve özetini paylaştık görevimiz yaptık hadi kaçar ben -_-

tekrar ,

Hoş Geldin  ;)

çok teşekkürler, hoşbuldum hepimiz için keyifli forumlar :20: :20: :20:

Soruyu üstüme alınıyorum ve cevaplıyorum şu an lisedeyim :D

hehe :D  :D  lisede olmak güzeldir, bazıları için çok uzun zaman bazıları için çok kısa zaman geçmiş gibi gelir,  kıymetini bil :admire2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.