Jump to content

Konnichiwa^^

Cerenimo
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, üyeliği yaklaşık 4 ay önce açmıştım ama konu açmak için kendime güvenememiştim.  :unsure: 
Adım anlaşıldığı üzere Ceren, 15 yaşındayım.  :) (Arkadaşların taktığı çeşitli lakaplardan en beğendiğim "Cerenimo" :D  :D)
Anime izlemeye yeni başlamış sayılırım ama daha önceden neden başlamadığım için kendime fazlasıyla kızıyorum. Küçükken (şimdi fazla büyük sayılmam ama...) trt çocuk da yaymlanan Miyazaki animelerini izlerdim. İlk izlediklerimde onlardı sanırım. :)  Serileri izlemeye Ocakta başladım. Okul zamanları olduğundan pek fazla izleyemedim tabii :( Ama şimdi izlemek için bol bol vaktim var.İzlediklerim arasında Attack on Titan ve Death Note favorilerim ve sizde sevdiğiniz animeleri önerirseniz çok sevinirim :)  

Birazda kişiliğimden bahsedeyim. Fazla konuşkan gibi duruyorum ama nerede ve nasıl konuşulacağını bilirim, kendimden büyük veya küçük kişilerle genellikle anlaşırım, biraz utangacımdır, bana iyi davranan kişilere ben bin kat daha yaklaşırım :) bir de kendime güven sorunum var ne zaman üstesinden geleceğim bilmiyorum... -_- 

Anlatacağım şeyler bu kadar sanırım, umarım beni sevebilirsiniz :wub:

Aramıza hoş geldin Ceren bende Tuğrul :) Güzel olan çok fazla anime var ama One Piece, Steins Gate, Fairy Tail, sakurasou no pet na kanojo bunları önerebilirim :)

Hoşgeldin. Anime olarak Miyazaki animelerini izleyerek doğru olanı yapmışsın. Diğer üyelerden de anime tavsiyelerini rahatlıkla alabilirsin.  

Teşekkür ederim, evet bende öyle düşünüyorum^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.