Jump to content

Yeniyim, noobum :3

Kayla

Önerilen İletiler

Selaam! Öncelikle tanıştığıma memnun oldum. Cerenimo sayesinde forumda üyelik açtım :D Cerenimo candır <3 

Küçüklüğümden beri anime izliyorum. Pokemon, Sihirli Notalar ve Sailor Moon izlerdim televizyonda. Tabi ne olduklarını bilmiyodum o zamanlar. Sanırım 5.sınıfta googleden nasıl bulduysam izlediğim eski anime olan Sihirli Notaları buldum (biliyosunuz googlede herşey çıkabilir) ve araştırdım. Animeleri keşvettim. Naptığımı ne ettiğimi tam hatırlamasamda Mermaid Melody diye bi Anime buldum youtubeden Anime'leri öğrendikten sonra. İngilizce alt yazıyla onuda izledim vesselam. Başka bir forumda arkadaşlarıma yaydım anime olaylarını. Forum arkadaşımla beraber izledik Mermaid Melody'i ve ondan sonra Kamikaze Kaitou Jeanne, Full Moon wo Sagashite, Fairy Tail derkeeen bi baktım 2013'te Türkanime.tv'ye üye olmuşum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selaam! Öncelikle tanıştığıma memnun oldum. Cerenimo sayesinde forumda üyelik açtım :D Cerenimo candır <3    Küçüklüğümden beri anime izliyorum. Pokemon, Sihirli Notalar ve Sailor Moon izlerdim tel

sosyalde iyi konuşabiliyorum ama gerçek hayatta konuşamıyorum ???? biri bu cümleyi bana açıklasın  :)  :)   ayrıca burası online oyun değil küçük hanım forum sitesi noob gibi bir sıfat burada geçerli

Şimdi yeniyim güzel ama noobum ne arkadaşım neden türkçe değil neden ingilizce...türkçesiyle ing arasındaki anlam farkımı var neyse çok gereksiz bişeye takıldım sanırsam :D ...   Hoşgeldin...anime for

sosyalde iyi konuşabiliyorum ama gerçek hayatta konuşamıyorum ???? biri bu cümleyi bana açıklasın  :)  :)

ayrıca burası online oyun değil küçük hanım forum sitesi noob gibi bir sıfat burada geçerli olmaz :D

neyse ben de ali osman 23 yaşındayım foruma hoşgeldin ismin güzelmiş pek duymaya alışık değilim 

umarım iyi vakit geçirirsin (ben de iyice karşılama komiteesi gibi oldum her tanışalım başlığında varım :D :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi yeniyim güzel ama noobum ne arkadaşım neden türkçe değil neden ingilizce...türkçesiyle ing arasındaki anlam farkımı var neyse çok gereksiz bişeye takıldım sanırsam :D ...

Hoşgeldin...anime forumuna umarım foruma girenlerden olursun çok yeni insan geliyor ama aramızda göremiyoruz...

Ben buralarda karanlığa hizmet eden bir shinigamiyim(ölüm meleği) :P :D

Yasal uyarı bunların hepsi tamamen hayal ürünüdür...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

foruma hoş geldin ^_^ çoğumuz çocukluk animeleri sayesinde ulaştı bu foruma zaten.

bende nette iyi ancak gerçekte kötü bir konuşmacıyımdır.

ayrıca ortak noktamız anime olduğu için forumda daha rahat konuşabiliyorum herkesle :D

forumda iyi eğlenceler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldiniz serdem kardeşim, sosyal hayatta iyi konuşurum ama bu gereksiz dünyada iyi konuşamıyorum diyorsun, yaşın küçük bence yanlış konuşuyorsun büyüdüğün zaman anlayacaksın, ne demiş Allah'ü teala kur'anı kerimde ben cinleri ve insanları bana kulluk etsinler diye yarattım. o yüzden yaşamanın değerini iyi bileceksin asla isyankar olmayacaksın benden sana ağabey tavsiyesi. bunu sakın unutma yaşamak kadar güzel birşey yok.

Keyifli forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sosyalde iyi konuşabiliyorum ama gerçek hayatta konuşamıyorum ???? biri bu cümleyi bana açıklasın  :)  :)

ayrıca burası online oyun değil küçük hanım forum sitesi noob gibi bir sıfat burada geçerli olmaz :D

neyse ben de ali osman 23 yaşındayım foruma hoşgeldin ismin güzelmiş pek duymaya alışık değilim 

umarım iyi vakit geçirirsin (ben de iyice karşılama komiteesi gibi oldum her tanışalım başlığında varım :D :D )

Teşekkürler bende tanıştığıma memnun oldum. Cümlelerimi daha dikkatli seçiçem bundan sonra öneriniz için teşekkürler :D

Şimdi yeniyim güzel ama noobum ne arkadaşım neden türkçe değil neden ingilizce...türkçesiyle ing arasındaki anlam farkımı var neyse çok gereksiz bişeye takıldım sanırsam :D ...

Hoşgeldin...anime forumuna umarım foruma girenlerden olursun çok yeni insan geliyor ama aramızda göremiyoruz...

Ben buralarda karanlığa hizmet eden bir shinigamiyim(ölüm meleği) :P :D

Yasal uyarı bunların hepsi tamamen hayal ürünüdür...

Tanıştığıma memnun oldum :D

foruma hoş geldin ^_^ çoğumuz çocukluk animeleri sayesinde ulaştı bu foruma zaten.

bende nette iyi ancak gerçekte kötü bir konuşmacıyımdır.

ayrıca ortak noktamız anime olduğu için forumda daha rahat konuşabiliyorum herkesle :D

forumda iyi eğlenceler ^_^

Teşekkürler :D 

Hoşgeldiniz serdem kardeşim, sosyal hayatta iyi konuşurum ama bu gereksiz dünyada iyi konuşamıyorum diyorsun, yaşın küçük bence yanlış konuşuyorsun büyüdüğün zaman anlayacaksın, ne demiş Allah'ü teala kur'anı kerimde ben cinleri ve insanları bana kulluk etsinler diye yarattım. o yüzden yaşamanın değerini iyi bileceksin asla isyankar olmayacaksın benden sana ağabey tavsiyesi. bunu sakın unutma yaşamak kadar güzel birşey yok.

Keyifli forumlar.

Yok amacım güldürmekti tebessüm ettirmek belki. Yanlış izlenim bıraktıysam özür dilerim. Düzelttim orayı. Teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.