Jump to content

Yeniyim, noobum :3

Kayla

Önerilen İletiler

Hoş Geldin ^_^

Hoşbulduk :D

Serdem-chan ikimizde hoşgeldik foruma  :)  Yazarken yaptığn ufak tefek hatalar için üzülmemelisin, zaten daha yeniyiz hata yapmamız çok normal. Hata yaparak öğreniyoruz doğruyu. ^_^ 

Ne felsefe yaptım beeh :D

Ceren-chan Hoşbulduk ikimizde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selaam! Öncelikle tanıştığıma memnun oldum. Cerenimo sayesinde forumda üyelik açtım :D Cerenimo candır <3    Küçüklüğümden beri anime izliyorum. Pokemon, Sihirli Notalar ve Sailor Moon izlerdim tel

sosyalde iyi konuşabiliyorum ama gerçek hayatta konuşamıyorum ???? biri bu cümleyi bana açıklasın  :)  :)   ayrıca burası online oyun değil küçük hanım forum sitesi noob gibi bir sıfat burada geçerli

Şimdi yeniyim güzel ama noobum ne arkadaşım neden türkçe değil neden ingilizce...türkçesiyle ing arasındaki anlam farkımı var neyse çok gereksiz bişeye takıldım sanırsam :D ...   Hoşgeldin...anime for

hoşgeldin. adım Furkan, yaşım 21. küçükken izlediğin TV'de çıkan animelerin hepsinin olduğu bi başlık olması lazım, hani "yahu şöyle bi çizgi film vardı da adı neydi" dersen diye :D

yanlış anlamazsan bişey sorcam, Serdem erkek ismi değil miydi  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin. adım Furkan, yaşım 21. küçükken izlediğin TV'de çıkan animelerin hepsinin olduğu bi başlık olması lazım, hani "yahu şöyle bi çizgi film vardı da adı neydi" dersen diye :D

yanlış anlamazsan bişey sorcam, Serdem erkek ismi değil miydi  :ph34r:

Aslında deniz gibi bir isim. Hem erkek hemde kadınlar kullanabiliyor. Tanıştığıma memnun oldum :D

Hoş geldin, kuralları okumayı ihmal etme.

Öneriniz için teşekkürler. Tanıştığıma memnun oldum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Foruma hoşgeldin bende berat :hi-onion-head-emoticon: Umarım forumda iyi vakit geçirirsin kurallara konulara bi göz at :)

Bende başlıga bakınca dedim ne oluyo yeni bi lol oyuncusu mu geldi foruma  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Evet aslında lol oynuyorum ama 2 el attım ikiside çok beter oldu bide küfür yedim. Daha gitmem ben oraya :D Tanıştığıma memnun oldum.

Hoş geldiniz,iyi forumlar. ^^

Hoşbulduk. Teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet aslında lol oynuyorum ama 2 el attım ikiside çok beter oldu bide küfür yedim. Daha gitmem ben oraya :D Tanıştığıma memnun oldum.

ahaha :D bizde geçtik o yollardan ama hala dimdim ayaktayız :D şaka maka keşke bırakmasaydın ya blocklayıp geçseydin öylelerini forumda lol oynayan çok beraber oynardık  :P Neyse ben kaçayım konuyu saptırmadan  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.