Jump to content

Yeniyim, noobum :3

Kayla

Önerilen İletiler

Hoşgeldin forumda iyi vakit geçirmeni umuyorum ^_^ Lol konusuna gelince küfür yemen normal o oyunda dalgasına bile küfür ediliyor, yani adamlar ota boka küfür ediyor o yüzden aldırma yada chat'i kapat :D Ah bu arada bende Hakan forumun yaşıyan birkaç vampirinden biriyim çağlar öncesinden kalma  :lol:  m.oldum şimdiden iyi forumlar..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selaam! Öncelikle tanıştığıma memnun oldum. Cerenimo sayesinde forumda üyelik açtım :D Cerenimo candır <3    Küçüklüğümden beri anime izliyorum. Pokemon, Sihirli Notalar ve Sailor Moon izlerdim tel

sosyalde iyi konuşabiliyorum ama gerçek hayatta konuşamıyorum ???? biri bu cümleyi bana açıklasın  :)  :)   ayrıca burası online oyun değil küçük hanım forum sitesi noob gibi bir sıfat burada geçerli

Şimdi yeniyim güzel ama noobum ne arkadaşım neden türkçe değil neden ingilizce...türkçesiyle ing arasındaki anlam farkımı var neyse çok gereksiz bişeye takıldım sanırsam :D ...   Hoşgeldin...anime for

• Forum Admin

Yeni yeni birler, çalışkan ikiler, tembel üçler ,aman sendeci dörtler, konu amacına ulaşsın, üyemiz foruma alışsın diyerekten Hoş Geldinnnnn  ^_^ keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falanlar filanlar işte  :P ve bir admin atasözünü daha seninle paylaşarak cümlelerimi tamamlamaya çalışacağım Kurallara uyalım, hep beraber eğlenelim  ;) bugünlük hoş geldin kotamı doldurup görevimi de icra ettim 3 kere oleyyy oleyy oleyyy  :D hadi kaçar ben tekrar hoş geldinnnnnn  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin forumda iyi vakit geçirmeni umuyorum ^_^ Lol konusuna gelince küfür yemen normal o oyunda dalgasına bile küfür ediliyor, yani adamlar ota boka küfür ediyor o yüzden aldırma yada chat'i kapat :D Ah bu arada bende Hakan forumun yaşıyan birkaç vampirinden biriyim çağlar öncesinden kalma  :lol:  m.oldum şimdiden iyi forumlar..

Anlamıyolar ki yeni başladım bi rahatlık verselerde öğrensem ama yok. İllaki küfür etcekler :D Ama şimdi siz böyle deyince düşündüm bi iki kere daha denicem inş. çok küfür yemeyiz :D

Yeni yeni birler, çalışkan ikiler, tembel üçler ,aman sendeci dörtler, konu amacına ulaşsın, üyemiz foruma alışsın diyerekten Hoş Geldinnnnn  ^_^ keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falanlar filanlar işte  :P ve bir admin atasözünü daha seninle paylaşarak cümlelerimi tamamlamaya çalışacağım Kurallara uyalım, hep beraber eğlenelim  ;) bugünlük hoş geldin kotamı doldurup görevimi de icra ettim 3 kere oleyyy oleyy oleyyy  :D hadi kaçar ben tekrar hoş geldinnnnnn  ;)

Hoşbulduk :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sende mi admin oldun :o Kime slm verdiysem kimle az bi sohbetim muhabbettim olduysa şu forumda, aradan biraz zaman geçince admin oluyor. Admin uğurumu saçıyorum ne 322qW2.gif

Anlamıyolar ki yeni başladım bi rahatlık verselerde öğrensem ama yok. İllaki küfür etcekler :D Ama şimdi siz böyle deyince düşündüm bi iki kere daha denicem inş. çok küfür yemeyiz :D

Hoşbulduk :D

Aynen, bu arada yeni öğreniyosan sana tavsiyem ilk bi botlarla oyna ozaman kimse bişi diyemez. Derse de "botlarla oynuyoruz şuan ve oyunu öğreniyorum.." dersin susarlar ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sende mi admin oldun :o Kime slm verdiysem kimle az bi sohbetim muhabbettim olduysa şu forumda, aradan biraz zaman geçince admin oluyor. Admin uğurumu saçıyorum ne 322qW2.gif

ben de diyorum hangi dış güçler beni admin yaptı, hangi akla hizmet  :D demek senin parmağın vardı  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de diyorum hangi dış güçler beni admin yaptı, hangi akla hizmet  :D demek senin parmağın vardı  :P

Tabi ki ;) Şaka maka ama harbi öyle ya bak şimdi Ezgi, Eren(hokage minato),amygirl,siyahbeyaz,haruka(seher) gerçi seher ile siyahbeyaz modlar ama olsun bunların hepsi benle ark olduklarında normal üyeydi sonradan admin oldular :D Neyse konuyu kaynatmayalım sonra sıkıntı olmasın ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba hoş geldin, cerenimo'ya yazdığım gibi ben de yeniyim forumda

güzel vakit geçirmen dileğimle,

sevgiler :wub: :wub: :wub: :wub:

Umarım eğleniriz. Sende hoşgeldin bu arada :D

Yeni gelmiş bir Kohai daha :) Hoşgeldin.

Hoşbulduk senpai :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.