Jump to content

Yeniyim, noobum :3

Kayla

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selaam! Öncelikle tanıştığıma memnun oldum. Cerenimo sayesinde forumda üyelik açtım :D Cerenimo candır <3    Küçüklüğümden beri anime izliyorum. Pokemon, Sihirli Notalar ve Sailor Moon izlerdim tel

sosyalde iyi konuşabiliyorum ama gerçek hayatta konuşamıyorum ???? biri bu cümleyi bana açıklasın  :)  :)   ayrıca burası online oyun değil küçük hanım forum sitesi noob gibi bir sıfat burada geçerli

Şimdi yeniyim güzel ama noobum ne arkadaşım neden türkçe değil neden ingilizce...türkçesiyle ing arasındaki anlam farkımı var neyse çok gereksiz bişeye takıldım sanırsam :D ...   Hoşgeldin...anime for

Slm nbr cnm yazmıcam tabikide ;)

Hoş geldin. Kalıcı, sağlam, ve  hayatta olman dileğiyle. Birileri lole değinmiş, o konuda bizim çok şirin, yardımsever, centilmen, terbiyeli küçük bir grubumuz var, bekleriz.  Diğer bir konuda şu : direniş her zaman arkandadır. İstediğin zaman katılabilirsin B)  .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin foruma.Takıl kafana göre,eğlen, harcadığın vaktin tadını çıkar

Teşekkürler :D Hoşbulduuk

Slm nbr cnm yazmıcam tabikide ;)

Hoş geldin. Kalıcı, sağlam, ve  hayatta olman dileğiyle. Birileri lole değinmiş, o konuda bizim çok şirin, yardımsever, centilmen, terbiyeli küçük bir grubumuz var, bekleriz.  Diğer bir konuda şu : direniş her zaman arkandadır. İstediğin zaman katılabilirsin B)  .

Şu an lol grubuna katılamayacak kadar noobum :D Sizin söylemelerinizle gaza geldim tekrar döndüm Lol'e. Biraz kasmam lazım. Eğer düzgün bir şekilde oynamayı becerirsem katılmayı çok isterim  :embarrassed1-onion-head-emotico 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.