Jump to content

Gangsta. Animesi Duyuruldu

Skadi

Önerilen İletiler

Kohske’nin Seinen Mangası Gangsta. Animeye Uyarlanıyor

Gangsta.’nın 6. cildinin yayınlanmasıyla birlikte anime haberi duyuruldu.

72272P.jpg

Gangsta. anime serisinde Grimmjow Jaeggerjack, Undertaker, Dandy gibi ünlü karakterlerle sevdiğimiz tecrübeli seiyuu Junichi Suwabe Worick Arcangelo’yu, Kenjiro Tsuda Nicolas Brown’u ve Mamiko Noto Alex’i seslendirecek.

bQQkQ0.jpg

Seri, Worick ve Nicolas ya da kısaca “Handymen” in hem mafyadan hem de polisten işler koparıp  özgürce çalışan bir ikili olarak,  Ergastulum şehrindeki yaşamları çevresinde gelişiyor. Çeşitli pis işlerle uğraşan insanlarla dolu bu şehirde kimsenin pek dokunmayacağı işleri yapan ikiliye, bir gün tanıdıkları bir polisten ünlü bir mafya ailesinin bölgesindeki bir çeteyi indirmek için istek götürülür ve aslında basit bir iş gibi gözüken bu olayın altından daha fazlası çıkacaktır.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohaaaa evde çıglık atıyorum resmen, inanamıyorum ya bilerek mi yapıyorsunuz tam da ihtiyacım olan serileri, ağlamak istiyorum mutluluktan :D

Hayır ya ağlayacagım harbi ağlayacagım. Gangsta anime oluyor ya, artık ne yapacağımı şaşırdım.   :happy-onion-head-emoticon:

Keşke mangası daha da popüler olsaydı, umarım anime ile birlikte popülerligi artar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.