Jump to content

En Sevdiğiniz Gözlüklü Karakterler Kimlerdir? (Nedenleriyle)

Misafir nemesiss

Önerilen İletiler

Misafir nemesiss

Arkadaslar ben genel olarak gozluklu anime karakterini cok seviyorum, gercek hayatta tam katilmasam da animelerde gozluklerin inanilmaz bir karizma kattigini dusunuyorum.

Peki sizin favori gozluklu karakterleriniz kimler?

Hangi animeden oldugunu ve nedenini yazarsaniz cok memnun olurum^^

Düzenlenme: nemesiss tarafından
başlığı doğru dürüst yazalım pilis
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2 Tane Var: 1.Shinpachi Çünkü O İnsan Takan Gözlük   :good-job-onion-head-emoticon:   2. Sa-Chan Çünkü O Sa-Chan   :hehe-onion-head-emoticon:          

Fushimi Saruhiko - K (Yeri bende çok ayrıdır, tam bi psikopat, ama daha çok seviyorum böyle psikopatlaşınca. Ah bide Misaki takıntısı var o ayrı zaten :D  Tabi Misaki'ye geçmişte yaptıkları için ona hala kızgınım ama seviyorum işte. )

Miyuki Kazuya - Diamond no Ace ( İkidebir alttan alttan laf sokuyor millete nedense, aşırı seviyorum : :D)

Tsukishima Kei - Haikyuu!! (Umursamaz, genelde insanlarla dalga geçen bi tip, kendini de ezdirmiyor, bayılıyorum.)

Girge - Break Blade (Al bi psikopat daha, sevmemek imkansız zaten.) 

Tabi sırf gözlük yakışıyor diye sevmiyorum, böyle gözlüklü karakterlerin ayrı kötü bi havası oluyor karakteristik olarak : :D(genelde kimsenin hoşlanmadıgı karakterler olurlar.) Zaten şu ana kadar hiç bi karakteri dış görünüşüne göre falan sevemedim. Tabi Saruhiko her iki şekildede geçer not alıyor genelde :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.