Jump to content

Battlefield 3

Lord Epryth

Önerilen İletiler

Öncelikle selamlar bu konu adı altında belirtildiği gibi konumuz Battlefield 3 diğer adıyla bf3.

EA Games ve Dice firmalarının piyasaya sürdüğü ve seri halinde olan firs person shooter game (fps)=diğer adıyla birincil atış oyunları kategorisine giren ve kategorisinde öncü olan bir oyun serisidir Ea Origin'e kayıt olup Origin store'dan 20 Euro(euronun o anki fiyatı baz alınmalıdır 3 tlden baz alırsanız 60 tldir) gibi bir fiyata satın alıp indirebilirsiniz oyunun indirilirken değişik fiyat seçenekleri ve sürümleri bulunur Örn:Digital deluxe edition,Limited edition,kutusu ile birlikte daha ucuza gelen Retail edition ve premiumuda içinde olan Premium edition.

Oyunumuz oynamak için illa para gerektiren bir oyun değil torrent gibi download programlarını kullanarak kaçak yollardanda indirebilirsiniz (şahsen denemedim ama denemenizde fayda var) dosya boyutu standart sürümde 20 gbye yakındır ve ekstra 5 genişleme paketi mevcuttur Back to karkand, Close quarters, Armored kill, Aftermath ve End game bunları illa ki satın almanız gerekmiyor ben premium satın aldım hepsi içinde geldi  tek tek alındımı 50 euro civarında tutuyor ama premium alındımı 30 euro ondan iyisi premium edition aldınızmı hem oyun hem premium hemde genişleme packleride içinde oluyor ve sadece 30 euro en iyisi premium edition.

Oyunu oynamak için minimum düzeyi 1 gb ekran kartı 4 gb+ ram 50 gb ve üzeri boş alan gereklidir daha üstü bir pcniz varsa şanslısınız 

oyunda 4 sınıf bulunuyor Assault bildiğimiz medic karakteri ordan oraya koşup millete can vermek ölenleri diriltmek diğer sınıf engineer namı diğer mühendis yada tamirci sıradan bir tamirci değil rpg atıyo (arpici atıyo arpici :D ) mayın döşüyor 3.sınıfımız support diğer adıyla destek birimi ammonuzmu bitti arayın ayağınıza gelsin :) ağır silah alanında uzmanlaşmış bir birim  son sınıfımız recon diğer adı keskin nişancı kıyı köşeye pusup gelenin topuğunua gidenin kafasına sıkan bir karakter.

son olarak oyunda silahlara para vermiyorsunuz rütbe atladıkça silahlarınız açılıyor ve silahlarınızı istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz namlu(reflexrds-holo holographic-acog 4x vs.) bipod(kameranızı üzerine koyup sabitlediğiniz 3 ayaklı tripodun silahlarda kulalnılan iyi ayaklı versiyonu silahınızı yere sabitleyip sekmeyi minimuma düşürür)taktikal ışık,nokta lazer,m320 bomba atar gibi ekipmanlar takabiliyorsunuz çok uzattık :D konuyu okuyup aşina olmayan varsa oyunu edinip serverimize bekleriz bu arada oyuna sadece battlelog.com adresinden girilebiliyor ve hesap başına 1 karakter değişme imkanı yok hile kullanıcaklara bilginize olsun banlandınızmı hesabınız bloke olur ea sizden sadece karakter açmanın parasını alıyor download bedeli yok yeni karakterde 60 tl adil ve düzgün kullanın derim :D

Oyun serverimiz:http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/e967bd8a-08b5-4c25-9c51-2e872169fd44/CodeNameGavat-nitrado-net/

Sunucuyu favorilerinize eklemeyi unutmayın...

ASKERLER İYİ EĞLENCELER

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bf4 Bf3 kadar güzel bir youn sonuçta aynı oyunun devamı ve grafik ve hikaye bakımından gelişmiş versiyonu ama sorun şu ki bf4 -bf3ü normal düzeyde kaldıran bir pcden daha iyi bir pc var bf3 normal kasıntısız oynarkena ynı özelliklerle bf4 oynamanız çok sıkıntılı olur... ayrıca key konusunda her zaman dağıtılan bir şey değil bf3 free keyleri çok nadir dağıtıldı internetten key temin edebilirsiniz ama bayağı bi arama gerektiriyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir kere 1 Dolar dan bir kere de tamamen ücretsiz dağıtıldı BF3 kodları.Bedava aldım ben kenarda duruyor.Yeni pc geldiği zaman indirmeyi düşünüyorum.Gerçekten çok güzel bir oyun ve uzmanlaşan insanlar çok harika şeyler yapıyor.

http://youtu.be/1BOb9ocvLfA 

Ayrıca çok güzel trollükler yapılıyor

Düzenlenme: Kaxell tarafından
Vidyoları spoiler içine aldım. (Sayfanın kasmaması için.)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız şöyle bişey var fiyat size pahalı geliyorsa ortak alabilirsiniz mesela 3 arkadaşınla ortak alıp hepiniz 20 tl verirsiniz üçünüzde oyunu pcye yüklersiniz hem fiyattan tasarruf etmiş olursunuz hemde premium özelliklerden faydalanabilirsiniz mp gibi :)

Edit:Kod olayı varmış bazı siteler bedava kod dağıtıyor onlardan bulabilirisiniz sanırsam tam emin değilim ama :/ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.